Ақылбекқызы Сеилхан
ID номер: 3298
Материалдары
Барлығы: 25 материал
Кеңістік фигуралары
05 Желтоқсан 2020
536
1
КЕңістік фигуралар туралы айту
Математика
Сабақ жоспары
2 сынып
Ел тірегі -ЕЛБАСЫ
05 Желтоқсан 2020
561
1
Елбасы туралы құнды мәліметтер айту. Видеоролик көрсетілу.
Бастауыш сынып
Тәрбие сағаты
2 сынып
Мектепке барып келемін.
05 Желтоқсан 2020
330
2
Мектепке барып келемін
Мәтін :М. Дулатов Мектепке.
2.2.1.2 - шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқу
2.1.1.1 - шығарманың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру
Барлық оқушылар:
Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Мәтінді оқиды, түсінеді, бағалауға қатысады, сұрақ - жауапқа түседі, топта жұмыс жасайды. Шығарманы өз сөздерімен мазмұндайды, сахналайды.
Оқушылардың басым бөлігі:
Тақырыпты болжайды, сөздердің мағнасын түсіндіреді, бір күні жайлы әңгіме жазады. Шығарманы іштей оқып, бір-біріне сұрақ қойып, жауап береді.
Бастауыш сынып
Сабақ жоспары
2 сынып
Лепті сөйлем
05 Желтоқсан 2020
654
3
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары 2.2.4.1 Мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау;
2.3.7.1 Сөйлем түрлерін айтылу мақсатына қарай ажырату және сәйкес тыныс белгілерін қолдану (нүкте, сұрақ белгісі, леп белгісі
Сабақ мақсаттары
Барлық оқушылар орындай алады:
Мәтіннің мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырады;
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:
Мәтіннің негізгі ойын анықтауды біледі;
Қазақ тілі
Сабақ жоспары
2 сынып
Тәулік
05 Желтоқсан 2020
543
0
2.1.1.3.**12-ге дейінгіримсандарыноқу, жазужəнеқолдану
2.1.3.5. Циферблат бойынша уақытты анықтау: сағат жəне минут
Барлық оқушылар орындай алады:
Оқушылар күнтізбе көмегімен қандай да бір жағдайдың датасын (күні, айы, апта күнін) анықтайды;
Уақыт (сағ, мин, ай, жыл) өлшем бірліктерін олардың арақатысына сүйеніп түрлендіреді;
Математика
Сабақ жоспары
2 сынып
Құрт қазақтың ұлттық тағамы
03 Желтоқсан 2018
634
1
Пәні: Қазақ тілі
Сабақтың тақырыбы: Түбір мен қосымша.
Пайдалы Мұғалімнің аты-жөні:Дуисенбаева К.С
Күні: 19.01.2018ж.
Сынып: 2 «Ә» Қатысқан оқушылар саны: Қатыспаған оқушылар саны:
Сабақ негізделген оқу мақсаттары 2.1.2.1 - мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнын болжау
2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау
2.3.5.1 – жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен түзету
2.4.2.1 – мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату
Сабақ нәтижесі:
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады:
Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды.
Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады:
Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмаларды орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады.
Бағалау критерийі
-Түбір мен қосымша туралы ережелерді біледі.
-Түбір мен қосымшаларға байланысты жаттығуларды түсінеді және орындайды.
-Сөздердің мағынасын түсінеді,талдайды.
Тілдік мақсаттар -Түбірмен мен қосымшаның ережесін мысалдармен айтады.
-Жаттығуларды шарты бойынша өз бетінше орындайды.
-Сөздердің түбірімен қосымшасын ажыратады.
Бастауыш сынып
Ғылыми жұмыстар
2 сынып
Фигуралар салу
03 Желтоқсан 2018
288
0
Пәні: Қазақ тілі
Сабақтың тақырыбы: Түбір мен қосымша.
Пайдалы Мұғалімнің аты-жөні:Дуисенбаева К.С
Күні: 19.01.2018ж.
Сынып: 2 «Ә» Қатысқан оқушылар саны: Қатыспаған оқушылар саны:
Сабақ негізделген оқу мақсаттары 2.1.2.1 - мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнын болжау
2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау
2.3.5.1 – жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен түзету
2.4.2.1 – мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату
Сабақ нәтижесі:
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады:
Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды.
Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады:
Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмаларды орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады.
Бағалау критерийі
-Түбір мен қосымша туралы ережелерді біледі.
-Түбір мен қосымшаларға байланысты жаттығуларды түсінеді және орындайды.
-Сөздердің мағынасын түсінеді,талдайды.
Тілдік мақсаттар -Түбірмен мен қосымшаның ережесін мысалдармен айтады.
-Жаттығуларды шарты бойынша өз бетінше орындайды.
-Сөздердің түбірімен қосымшасын ажыратады.
Бастауыш сынып
Ашық сабақ
3 сынып
Аяулы аналар
03 Желтоқсан 2018
241
0
Пәні: Қазақ тілі
Сабақтың тақырыбы: Түбір мен қосымша.
Пайдалы Мұғалімнің аты-жөні:Дуисенбаева К.С
Күні: 19.01.2018ж.
Сынып: 2 «Ә» Қатысқан оқушылар саны: Қатыспаған оқушылар саны:
Сабақ негізделген оқу мақсаттары 2.1.2.1 - мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнын болжау
2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау
2.3.5.1 – жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен түзету
2.4.2.1 – мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату
Сабақ нәтижесі:
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады:
Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды.
Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады:
Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмаларды орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады.
Бағалау критерийі
-Түбір мен қосымша туралы ережелерді біледі.
-Түбір мен қосымшаларға байланысты жаттығуларды түсінеді және орындайды.
-Сөздердің мағынасын түсінеді,талдайды.
Тілдік мақсаттар -Түбірмен мен қосымшаның ережесін мысалдармен айтады.
-Жаттығуларды шарты бойынша өз бетінше орындайды.
-Сөздердің түбірімен қосымшасын ажыратады.
Бастауыш сынып
Тәрбие сағаты
1 сынып
Сағат
03 Желтоқсан 2018
488
0
Пәні: Қазақ тілі
Сабақтың тақырыбы: Түбір мен қосымша.
Пайдалы Мұғалімнің аты-жөні:Дуисенбаева К.С
Күні: 19.01.2018ж.
Сынып: 2 «Ә» Қатысқан оқушылар саны: Қатыспаған оқушылар саны:
Сабақ негізделген оқу мақсаттары 2.1.2.1 - мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнын болжау
2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау
2.3.5.1 – жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен түзету
2.4.2.1 – мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату
Сабақ нәтижесі:
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады:
Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды.
Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады:
Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмаларды орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады.
Бағалау критерийі
-Түбір мен қосымша туралы ережелерді біледі.
-Түбір мен қосымшаларға байланысты жаттығуларды түсінеді және орындайды.
-Сөздердің мағынасын түсінеді,талдайды.
Тілдік мақсаттар -Түбірмен мен қосымшаның ережесін мысалдармен айтады.
-Жаттығуларды шарты бойынша өз бетінше орындайды.
-Сөздердің түбірімен қосымшасын ажыратады.
Бастауыш сынып
Ашық сабақ
1 сынып
Сапар мен парта
03 Желтоқсан 2018
203
0
Пәні: Қазақ тілі
Сабақтың тақырыбы: Түбір мен қосымша.
Пайдалы Мұғалімнің аты-жөні:Дуисенбаева К.С
Күні: 19.01.2018ж.
Сынып: 2 «Ә» Қатысқан оқушылар саны: Қатыспаған оқушылар саны:
Сабақ негізделген оқу мақсаттары 2.1.2.1 - мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнын болжау
2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау
2.3.5.1 – жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен түзету
2.4.2.1 – мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату
Сабақ нәтижесі:
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады:
Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды.
Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады:
Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмаларды орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады.
Бағалау критерийі
-Түбір мен қосымша туралы ережелерді біледі.
-Түбір мен қосымшаларға байланысты жаттығуларды түсінеді және орындайды.
-Сөздердің мағынасын түсінеді,талдайды.
Тілдік мақсаттар -Түбірмен мен қосымшаның ережесін мысалдармен айтады.
-Жаттығуларды шарты бойынша өз бетінше орындайды.
-Сөздердің түбірімен қосымшасын ажыратады.
Бастауыш сынып
Ашық сабақ
2 сынып
Отан . Ж. Смақов
03 Желтоқсан 2018
310
2
Пәні: Қазақ тілі
Сабақтың тақырыбы: Түбір мен қосымша.
Пайдалы Мұғалімнің аты-жөні:Дуисенбаева К.С
Күні: 19.01.2018ж.
Сынып: 2 «Ә» Қатысқан оқушылар саны: Қатыспаған оқушылар саны:
Сабақ негізделген оқу мақсаттары 2.1.2.1 - мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнын болжау
2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау
2.3.5.1 – жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен түзету
2.4.2.1 – мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату
Сабақ нәтижесі:
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады:
Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды.
Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады:
Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмаларды орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады.
Бағалау критерийі
-Түбір мен қосымша туралы ережелерді біледі.
-Түбір мен қосымшаларға байланысты жаттығуларды түсінеді және орындайды.
-Сөздердің мағынасын түсінеді,талдайды.
Тілдік мақсаттар -Түбірмен мен қосымшаның ережесін мысалдармен айтады.
-Жаттығуларды шарты бойынша өз бетінше орындайды.
-Сөздердің түбірімен қосымшасын ажыратады.
Бастауыш сынып
Ашық сабақ
2 сынып
Жігіт сұлтаны
03 Желтоқсан 2018
361
0
Пәні: Қазақ тілі
Сабақтың тақырыбы: Түбір мен қосымша.
Пайдалы Мұғалімнің аты-жөні:Дуисенбаева К.С
Күні: 19.01.2018ж.
Сынып: 2 «Ә» Қатысқан оқушылар саны: Қатыспаған оқушылар саны:
Сабақ негізделген оқу мақсаттары 2.1.2.1 - мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнын болжау
2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау
2.3.5.1 – жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен түзету
2.4.2.1 – мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату
Сабақ нәтижесі:
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады:
Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды.
Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады:
Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмаларды орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады.
Бағалау критерийі
-Түбір мен қосымша туралы ережелерді біледі.
-Түбір мен қосымшаларға байланысты жаттығуларды түсінеді және орындайды.
-Сөздердің мағынасын түсінеді,талдайды.
Тілдік мақсаттар -Түбірмен мен қосымшаның ережесін мысалдармен айтады.
-Жаттығуларды шарты бойынша өз бетінше орындайды.
-Сөздердің түбірімен қосымшасын ажыратады.
Бастауыш сынып
Тәрбие сағаты
2 сынып
Ана мен қыз
03 Желтоқсан 2018
378
0
Пәні: Қазақ тілі
Сабақтың тақырыбы: Түбір мен қосымша.
Пайдалы Мұғалімнің аты-жөні:Дуисенбаева К.С
Күні: 19.01.2018ж.
Сынып: 2 «Ә» Қатысқан оқушылар саны: Қатыспаған оқушылар саны:
Сабақ негізделген оқу мақсаттары 2.1.2.1 - мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнын болжау
2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау
2.3.5.1 – жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен түзету
2.4.2.1 – мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату
Сабақ нәтижесі:
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады:
Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды.
Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады:
Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмаларды орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады.
Бағалау критерийі
-Түбір мен қосымша туралы ережелерді біледі.
-Түбір мен қосымшаларға байланысты жаттығуларды түсінеді және орындайды.
-Сөздердің мағынасын түсінеді,талдайды.
Тілдік мақсаттар -Түбірмен мен қосымшаның ережесін мысалдармен айтады.
-Жаттығуларды шарты бойынша өз бетінше орындайды.
-Сөздердің түбірімен қосымшасын ажыратады.
Бастауыш сынып
Тәрбие сағаты
2 сынып
Мемлекеттік рәміздер
03 Желтоқсан 2018
401
0
Пәні: Қазақ тілі
Сабақтың тақырыбы: Түбір мен қосымша.
Пайдалы Мұғалімнің аты-жөні:Дуисенбаева К.С
Күні: 19.01.2018ж.
Сынып: 2 «Ә» Қатысқан оқушылар саны: Қатыспаған оқушылар саны:
Сабақ негізделген оқу мақсаттары 2.1.2.1 - мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнын болжау
2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау
2.3.5.1 – жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен түзету
2.4.2.1 – мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату
Сабақ нәтижесі:
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады:
Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды.
Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады:
Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмаларды орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады.
Бағалау критерийі
-Түбір мен қосымша туралы ережелерді біледі.
-Түбір мен қосымшаларға байланысты жаттығуларды түсінеді және орындайды.
-Сөздердің мағынасын түсінеді,талдайды.
Тілдік мақсаттар -Түбірмен мен қосымшаның ережесін мысалдармен айтады.
-Жаттығуларды шарты бойынша өз бетінше орындайды.
-Сөздердің түбірімен қосымшасын ажыратады.
Бастауыш сынып
Тәрбие сағаты
2 сынып
Түбір мен қосымша
03 Желтоқсан 2018
876
7
Пәні: Қазақ тілі
Сабақтың тақырыбы: Түбір мен қосымша.
Пайдалы Мұғалімнің аты-жөні:Дуисенбаева К.С
Күні: 19.01.2018ж.
Сынып: 2 «Ә» Қатысқан оқушылар саны: Қатыспаған оқушылар саны:
Сабақ негізделген оқу мақсаттары 2.1.2.1 - мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнын болжау
2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау
2.3.5.1 – жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен түзету
2.4.2.1 – мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату
Сабақ нәтижесі:
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады:
Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды.
Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады:
Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмаларды орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады.
Бағалау критерийі
-Түбір мен қосымша туралы ережелерді біледі.
-Түбір мен қосымшаларға байланысты жаттығуларды түсінеді және орындайды.
-Сөздердің мағынасын түсінеді,талдайды.
Тілдік мақсаттар -Түбірмен мен қосымшаның ережесін мысалдармен айтады.
-Жаттығуларды шарты бойынша өз бетінше орындайды.
-Сөздердің түбірімен қосымшасын ажыратады.
Бастауыш сынып
Ашық сабақ
2 сынып
Жаңа ғасыр- жаңа жылы
02 Желтоқсан 2018
448
0
Тақырыбы: « Рухани жаңғыру – Ұлттың ұлы мұраты »
Мақсаты:
Өскелең ұрпақты іргелі мемлекет құраушы «Мәңгілік Ел» құндылықтарында тәрбиелеу, қазақстандық халықтардың тарихы, мәдениеті, дәстүрінің біртұтастығының мәнін түсінетін, Қазақстанның отансүйгіш-азаматы тұлғасын қалыптастыру.
Күтілетін нәтиже:
1.«Мәңгілік Ел» идеясын біледі
2.Мәңгілік Елдің Жеті тұғырын талдайды
3.Қазақстандық халықтардың тарихы, мәдениеті, дәстүрінің біртұтастығының мәнін түсінеді
Сабақ барысы
Бастауыш сынып
Тәрбие сағаты
4 сынып
Рухани Жаңғыру. Мәңгілік ел
02 Желтоқсан 2018
399
0
Тақырыбы: « Рухани жаңғыру – Ұлттың ұлы мұраты »
Мақсаты:
Өскелең ұрпақты іргелі мемлекет құраушы «Мәңгілік Ел» құндылықтарында тәрбиелеу, қазақстандық халықтардың тарихы, мәдениеті, дәстүрінің біртұтастығының мәнін түсінетін, Қазақстанның отансүйгіш-азаматы тұлғасын қалыптастыру.
Күтілетін нәтиже:
1.«Мәңгілік Ел» идеясын біледі
2.Мәңгілік Елдің Жеті тұғырын талдайды
3.Қазақстандық халықтардың тарихы, мәдениеті, дәстүрінің біртұтастығының мәнін түсінеді
Сабақ барысы
Бастауыш сынып
Тәрбие сағаты
4 сынып
Екі таңбалы сандарды қосу және азайту
02 Желтоқсан 2018
251
0
Тақырыбы: « Рухани жаңғыру – Ұлттың ұлы мұраты »
Мақсаты:
Өскелең ұрпақты іргелі мемлекет құраушы «Мәңгілік Ел» құндылықтарында тәрбиелеу, қазақстандық халықтардың тарихы, мәдениеті, дәстүрінің біртұтастығының мәнін түсінетін, Қазақстанның отансүйгіш-азаматы тұлғасын қалыптастыру.
Күтілетін нәтиже:
1.«Мәңгілік Ел» идеясын біледі
2.Мәңгілік Елдің Жеті тұғырын талдайды
3.Қазақстандық халықтардың тарихы, мәдениеті, дәстүрінің біртұтастығының мәнін түсінеді
Сабақ барысы
Бастауыш сынып
Сабақ жоспары
4 сынып
Теңге Қазақстанның ұлттық валютасы
02 Желтоқсан 2018
337
0
Тақырыбы: « Рухани жаңғыру – Ұлттың ұлы мұраты »
Мақсаты:
Өскелең ұрпақты іргелі мемлекет құраушы «Мәңгілік Ел» құндылықтарында тәрбиелеу, қазақстандық халықтардың тарихы, мәдениеті, дәстүрінің біртұтастығының мәнін түсінетін, Қазақстанның отансүйгіш-азаматы тұлғасын қалыптастыру.
Күтілетін нәтиже:
1.«Мәңгілік Ел» идеясын біледі
2.Мәңгілік Елдің Жеті тұғырын талдайды
3.Қазақстандық халықтардың тарихы, мәдениеті, дәстүрінің біртұтастығының мәнін түсінеді
Сабақ барысы
Бастауыш сынып
Презентация
4 сынып
Ана мен бала
02 Желтоқсан 2018
378
0
Тақырыбы: « Рухани жаңғыру – Ұлттың ұлы мұраты »
Мақсаты:
Өскелең ұрпақты іргелі мемлекет құраушы «Мәңгілік Ел» құндылықтарында тәрбиелеу, қазақстандық халықтардың тарихы, мәдениеті, дәстүрінің біртұтастығының мәнін түсінетін, Қазақстанның отансүйгіш-азаматы тұлғасын қалыптастыру.
Күтілетін нәтиже:
1.«Мәңгілік Ел» идеясын біледі
2.Мәңгілік Елдің Жеті тұғырын талдайды
3.Қазақстандық халықтардың тарихы, мәдениеті, дәстүрінің біртұтастығының мәнін түсінеді
Сабақ барысы
Бастауыш сынып
Тәрбие сағаты
4 сынып
1
2