Алгебра Сабақ жоспары Барлығы бойынша Ұстаздарға арналған оқу әдістемелік материалдар
Еліміздің барлық педагогтарының білімі мен тәжірибесін біріктіріп, білім сапасын арттыру үшін сайтта 104643 материал жарияланған. Сіз осының барлығын сайттан тегін жүктеп сабағыңызға қолдана аласыз.
Барлығы: 104643 материал
Мақала жариялап аттестацияға жарамды тегін СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Бұл сертификат «Ziatker.kz» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Дайын ҚМЖ. Барлық пәндерден 2022-2023 оқу жылына, жаңа бұйрыққа сай жасалған
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандарты бойынша жасалған. 2022-2023 оқу жылына арналған
Барлығы: Теңдеулер жүйесінің тәсілдерін, шешу алгоритмін анықтайды;
Басым көпшілігі: Екі айнымалысы бар сызықтық емес теңдеулер жүйесін шешеді;
Кейбір оқушылар: Екі айнымалысы бар сызықтық емес теңдеулер жүйесін квадрат теңдеуді пайдаланып шешеді
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
5-9 сыныптар үшін факультативтік жоспар
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
робот туралы
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
5-9 сыныптар аралығында матемаикалық жарыс сабақ
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
кмж
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
Сабақтың тақырыбы: Квадрат түбірлер және оның қасиеттері. Квадрат теңдеулер
Сабақтың мақсаттары:
Білімділік: Квадрат түбірдің қасиеттері. Квадрат теңдеудің түбірлерін табу.
Дамытушылық: 8 сыныпта өтілген тақырыптарды есеп шығару арқылы бекіту.
Тәрбиелік: Оқушыларды дәлдікке тәрбиелеу
Сабақтың түрі: қайталау сабағы
Сабақтың әдістері:
Сабақтың көрнекілігі:
Сабақ барысы: І Ұйымдастыру кезеңі:
а) Сәлемдесу
ә) Оқушылар тізімін тексеру
б) Сабақтың мақсатын нұсқау
ІІ Өткен тақырыпты қайталау: - Квадрат түбірдің қасиеттері
Квадрат теңдеу ax2+bx+c=0. D>0, D<0, D=0.
Квадрат теңсіздік. Интервалдар әдісі.
ІІІ Есептер шығару:
І нұсқа ІІ нұсқа
1.Теңдеуді шешіңдер 1.Теңдеуді шешіңдер
2.Тепе – теңдікті дәлелдеңдер
3. Теңсіздікті шешіңдер:
(x+7)(x+4)2(x-2)<0 (x-3)(x-4)2(x-10)<0
Бөлшекті қысқартыңдар:
Сабақты қорытындылау: Оқушыларға сабаққа қатысқанына сай баға қою.
Үй жұмысы: №444, №462
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
кмж
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
кмж
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
кмж
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
Екі бұрыштың қосындысы мен айырымының синусы және косинусының формулаларын қолданып есептер шығару
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
жас
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
жас
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
жас
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
жас
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
жас
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
жас
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
жас
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
жас
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
кчоуяоуо
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
епнмп
Алгебра
Сабақ жоспары
Барлығы
1
2