Артқа қайту / Материалдар / Қолданушының жеке парақшасы
Аты-жөні енгізілмеген
ID номер: 23691
Материалдары
Барлығы: 6 материал
«Оқытудың жаңа технологиясын бастауыш сыныптарда қолданудың ерекшеліктері мен мүмкіндіктері» (Әдістемелік құрал)
Айгүл Төрегелдіқызы Лебекова
03 Мамыр 2021
900
4
Кіріспе Қазіргі таңда тәуелсіздік талабына сай білім беру жүйесін сапалық деңгейге көтеруге, оқу технологияларын жан-жақты меңгеруге үлкен мән беруде. Мектепте дәстүрлі білім берумен шектелмейді, оқушылардың сабаққа деген қызығушылығын арттыруда жаңа технология ( компьютер, интернет, диаграммалар, логикалық тірек сызбалар, ойындар т.б ) көптеп өз нәтижелерін беруде. Сабақта дәстүрден тыс жаңа технологиямен инновациялық әдістерін , элементтерін пайдалана отырып түрлендіре өту қажет. Себебі үнемі қалыптасқан формада өткізу, әсіресе бастауыш сыныптарда оқушы әрекетіне қозғау сала бермейді. Мұның өзі оқушының білім мен білігін, талабы мен талғамын ұштауда, өзіндік ізденісін қалыптастыруда , жаңа оқыту технологияларының алар орнын айқындай түседі.
Бастауыш сынып
Авторлық бағдарлама
2 сынып
Тұйықталған және тұйықталмаған сызықтар. 1 сынып ҚМЖ
Айгүл Төрегелдіқызы Лебекова
30 Сәуір 2021
853
1
Пәні: математика Сынып: 1 Мұғалім: Айгүл Төрегелдіқызы Лебекова Сабақ тақырыбы: Қисық сызық. Тұйықталған және тұйықталмаған сызықтар. Осы сабақтағы қол жеткішілетін оқумақсаты: 1.3.2.1түзу,қисық,үзік,тұйықталған және тұйықталмаған сызықтарды /қарапайым жазық фигураларды (үшбұрыш, төртбұрыш) нүктелі қағаздың жазықтығында бейнелеу. Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар: сурет арқылы тура, қисық, үзік, тұйықталған және тұйықталмаған сызықтарды атай алады. Оқушылардың басым бөлігі. : қарапайым жазық фигураларға (үшбұрыш, төртбұрыш) мысал келтіре алады Кейбір оқушылар: түзу, қисық,үзік, тұйықталған және тұйықталмаған сызықтарды нүктелі қағаздың жазықтығында бейнелеп дәлелдейді.
Бастауыш сынып
Сабақ жоспары
1 сынып
Тұйықталған және тұйықталмаған сызықтар. 1 сынып ҚМЖ
Айгүл Төрегелдіқызы Лебекова
30 Сәуір 2021
561
0
Пәні: математика Сынып: 1 Мұғалім: Айгүл Төрегелдіқызы Лебекова Сабақ тақырыбы: Қисық сызық. Тұйықталған және тұйықталмаған сызықтар. Осы сабақтағы қол жеткішілетін оқумақсаты: 1.3.2.1түзу,қисық,үзік,тұйықталған және тұйықталмаған сызықтарды /қарапайым жазық фигураларды (үшбұрыш, төртбұрыш) нүктелі қағаздың жазықтығында бейнелеу. Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар: сурет арқылы тура, қисық, үзік, тұйықталған және тұйықталмаған сызықтарды атай алады. Оқушылардың басым бөлігі. : қарапайым жазық фигураларға (үшбұрыш, төртбұрыш) мысал келтіре алады Кейбір оқушылар: түзу, қисық,үзік, тұйықталған және тұйықталмаған сызықтарды нүктелі қағаздың жазықтығында бейнелеп дәлелдейді.
Бастауыш сынып
Сабақ жоспары
1 сынып
Интелектуалдық сайыс сабақ 3 сыныбы Сабақтың тақырыбы: « Жас математиктер »
Карымбекова Балжан Сейтановна
30 Сәуір 2021
1023
6
Сабақтың мақсаты: 1. Өтілген тақырыптар бойынша оқушылардың білімдерін қорытындылау және білімдерін тексеру сабақтың басты мақсаты. 2. Ұқыптылыққа, шапшаңдыққа, логикалық ойлауға тәрбиелеу. 3. Қатысқан командалар көп ұпай жинап жеңімпаз атану Сабақтың түрі: Дәстүрден тыс сайыс сабақ. Пайдаланған көрнекіліктер: Плакаттар, асықтар, қоржын, компьютер. т.б
Бастауыш сынып
Авторлық бағдарлама
3 сынып
Әріпті өрнектер
Айгүл Төрегелдіқызы Лебекова
30 Сәуір 2021
702
0
Көрнекілігі: Оқулық, қобдиша, конверт, әр түрлі ойын түрлеріне байланысты плакаттар. Сабақтың түрі: Топтық. Сабақтың әдісі: Сұрақ - жауап. Пән аралық байланыс: Дүниетану, ана тілі, қазақ тілі. Сабақтың барысы: І. Үйымдастыру кезеңі: Оқушыларды сабаққа психологиялық әзірлеу. Қане, балалар, кәзір қай сабақ болады? Қазір математика сабағы. Математика сабығына дайын болу үшін не айтушы едік?
Бастауыш сынып
Ашық сабақ
1 сынып
«Оқу орынбасарларының әдістемелік жұмыстарын ұйымдастыру» Шығармашылық жұмыс
Нуржигитов Мыктыбек Серикбайулы
30 Сәуір 2021
620
0
Кіріспе Мектепте әдістемелік жұмысты ұйымдастыру төмендегі мәселелерді қамтиды: әдістемелік зерттеу, жаңа әлеуметтік сұранысты ескере отырып жұмыстардың бүгінгі жағдайын сараптау, қызметтің нақты мақсаты мен міндеттерін қоя білу, жұмыс мазмұнын, түрлері мен әдістерін, мақсатқа жету жолдарын, мұғалімге диагностикалық зерттеудің нәтижелері негізінде нақты әдістемелік көмек беру, оқушының қызығушылығын арттыру, жұмыстардың орындалуын тексеру, бағалаудың және сараптаудың нәтижелерін жоспарлай білу т. с. с.
Завучтарға
Авторлық бағдарлама
Басқа