Артқа қайту / Материалдар / Қолданушының жеке парақшасы
Берикбайкызы Смайлова
ID номер: 26759
Материалдары
Барлығы: 3 материал
Карбон қышқылдары
Смайлова Гулдана Берикбайкызы
30 Мамыр 2023
147
4
Сабақ жоспары
Химия
Сабақ жоспары
10 сынып
Углеводы
Смайлова Гулдана Берикбайкызы
23 Маусым 2022
341
0
КГУ «Карагандинский индустриально-технологический колледж» Предмет: Химия Тема урока: Углеводы Подготовила педагог: Смайлова Г.Б. 1. Общие сведения Курс, группы ____ОПТ-20_______ Тип занятия: комбинированный 2. Цели: дать понятие об углеводах, их биологической роли, классификации и закрепить разделу кислосодержащих соединении. Задачи: • повторить и закрепить классификацию углеводов, понятия «моносахариды», «дисахариды» и «полисахариды». • формировать у обучающихся умение выявлять связь между составом, строением веществ, их свойствами и функциями. • воспитывать чувство собственного достоинства, самостоятельности, ориентировать обучающихся на их личностное развитие. 2.1 Перечень профессиональных умений, которыми овладеют обучающиеся в процессе учебного занятия • Повторяет все пройденный материал по разделу кислосодержащих соединении • Описывает физические и химические свойства углеводов и их применение 3. Оснащение занятия 3.1 Учебно-методическое оснащение, справочная литература: Химия 11 класс 2 часть 3.2 Техническое оснащение, материалы: компьютер, мультимедийный проектор, презентация, карточки с заданиями 4. Ход занятия 1.Организационный момент Приветствие преподавателя. Проверка готовности студентов к уроку. Психологический настрой обучающихся. 2.Актуализация опорных знаний: Химия - наука, изучающая вещества. На каждом уроке мы наблюдаем, описываем различные вещества, изучаем их свойства. Поэтому сегодня главным участниками нашего урока будет химические вещества - углеводы.
Химия
Сабақ жоспары
Барлығы
Нанотехнология. Нанобөлшектер және наношкала
Смайлова Гулдана Берикбайкызы
23 Маусым 2022
794
9
Ұзақ мерзімді жоспардың бөлімі: Колледж: Қарағанды индустриалды-технологиялық колледжі Күні: Оқытушының аты-жөні: Смайлова Гулдана Берикбайкызы Курс, оқу жылы, топ : Қатысқандар: 15 Қатыспағандар: 0 Сабақтың тақырыбы Нанотехнология. Нанобөлшектер және наношкала Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сəйкес) 11.4.2.37 - «нанохимия» және «нанотехнология» ұғымдарының физикалық мәнін түсіндіру; 11.4.2.38 - нанобөлшектерді синтездеу және зерттеу әдістерін сипаттау; 11.4.2.39 - нанобөлшектердің қолдану аймағын атау Сабақтың мақсаты Барлығы: нанохимия мен нанотехнологияны сипаттайды және нанобөлшектердің ерекшеліктерін түсіндіреді; Көпшілігі: нанбөлшектерді синтездеу және зерттеу әдістерін салыстырады; Кейбірі: нанохимияның қазіргі замандағы маңыздылығын зерделейді; ОДД Білу, түсіну Бағалау критерийі 1. нанохимия ұғымдарының физикалық мәнін түсіндіреді 2. нанотехнология ұғымдарының мәнін физикалық түсіндіреді 3. нанобөлшектерді синтездейді 4. нанобөлшектердің зерттеу әдістерін сипаттайды 5. нанобөлшектердің қолдану аймағын атайды. Тілдік мақсаттар Пәнге тән арнайы лексика және терминология: Нанохимия, нанобөлшектер, нанотехнологиялар, молекулалық қабықша, хиральдылық, композициялық материалдар, дәрілік препараттар, физиологиялық белсенділік, табиғи және синтетикалық қосылыстар, фуллерен, графен, нанотүтік, наножіпше, наноталшықтар Диалог/ жазылымға арналған пайдалы сөз тіркестері: Менің ойымша, «нано» деген .... Мен сіздермен келіспеймін деп қорқам. Мен үшін/менің көзқарасым бойынша/қаншалықты мен тани алам ...... Мен сізбен қаншалықты келісетінімді білмеймін. Менің ойымша, бұл өндіріс ... Құндылықтарға баулу бірлік пен ынтымақтастықты сақтауға, бірлесе еңбектенуге баулу; өзін- өзі бағалау және өзара бағалау арқылы жауапкершілік сезімін қалыптастыру; іздену, ой-санасын арттыру,ойлау қабілетін дамытуға бағыттау, Заманауи технология нанотехнологияның маңыздылығын түсінеді Пәнаралық және метапәндік байланыс Физика Нанотехнология шаруашылықта Биология Сұйық және қатты заттардың бөліну шекарасы
Химия
Сабақ жоспары
Барлығы