Артқа қайту / Материалдар / Қолданушының жеке парақшасы
Аты-жөні енгізілмеген
ID номер: 492
Материалдары
Барлығы: 13 материал
"Сложное предложение"
Исмаилова Акбары Кудайбергеновна
29 Қырқүйек 2018
407
0
Знать определение сложного предложения, понимать структуру СП, уметь различать сложные предложения от простых, может составлять сложные предложения. Все учащиеся смогут: Знать определение сложного предложения Большинство учащихся смогут: понимать структуру СП, различать сложные предложения от простых Некоторые учащиеся смогут: составлять сложные предложения. знает определение сложного предложения, понимает структуру СП, различает сложные от простых, может составлять СП.
Русский язык
Ашық сабақ
9 сынып
"Аралас сандарды қосу және азайту".
Ерқараева Жансая Серікқызы
19 Қырқүйек 2018
514
6
Тілдік мақсаттар Оқытудың тілдік мақсаты - Жай бөлшектере арифметикалық амалдар қолдану алгоритмін түсіндіре алады; Бөлім бойынша лексика және терминология - жай бөлшектерді қосу және азайту; - арифметикалық амалдар алгоритмі Диалогқа/жазылымға қажетті тіркестер бөлімдері бірдей аралас сандарды қосу үшін, ... керек; бөлімдері әртүрлі аралас сандарды қосу үшін, ... керек; Құндылықтарға баулу «Мәңгілік Ел» жалпы ұлттық идеясының құндылықтары Қазақстанның Тәуелсіздігі және Астана құндылықтарға баулу 2-тапсырма арқылы іске асырлады. Пән аралық байланыс Тарих География Геометрия
Математика
Сабақ жоспары
5 сынып
"Бір белгісізді сызықты теңсіздіктерді шешуге есептер шығару".
Искаков Мухит Нурлыбекович
16 Қырқүйек 2018
938
1
) білімділігі: Бір айнымалысы бар сызықты теңсіздіктерді шешу алгоритмін сақтау, оның шешімдерінің жиынын табу немесе шешімдерінің болмайтындығын дәлелдеу ә) дамытушылығы: Оқушының ойлау қабілетін дамыту ,тиімді тәсілдерді тез таңдай білуге дағдыландыру . б)тәрбиелілігі : Өз бетімен жұмыс жасай білуге баулу , шапшаңдыққа , ізденімпаздыққа , алдарына қойған мақсаттарына жетуге тәрбиелеу.
Алгебра
Семинарлар
6 сынып
"Фигуралардың теңдігі"
Искаков Мухит Нурлыбекович
16 Қырқүйек 2018
985
3
Сабақтың тақырыбы: Фигуралардың теңдігі Сабақтың мақсаты: Білімділік: оқушыларға фигуралардың теңдігі туралы түсінік беру Дамытушылық: оқушылардың логикалық ойлау және өз беттерімен есеп шығару қабілеттерін дамыту Тәрбиелік: оқушылардың өз ойын толық, дұрыс жеткізе білуге, тапқырлыққа, жылдамдыққа, ептілікке тәрбиелеу Сабақтың түрі: аралас сабақ Көрнеклік: интерақтивті тақта, оқулық, жұмыс дәптер Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру. 1) Оқушыларды түгендеп сабаққа бейімдеу 2) Есеп шығару қабілеттерін анықтау ІІ. Үй жұмысын тексеру. Оқушылардың үй жұмысын орындап келгендерін тексеру. Сұрақтарына жауап беріп шығара алмаған есептеріне нұсқау беру. Ү. Білімін бекіту: Тақтаға 28, 29, 30, 31, 32, 33 есептерді шығару ҮІ. Қортынды: оқушылардың осы сабақ туралы қысқаша ойларын тыңдау ҮІІ. Бағалау. Белсенді қатысқан оқушыларды бағалау. ҮІІІ. Үйге тапсырма. 3 тарау, 34, 35, 36 есептерді шығару
Геометрия
Презентация
8 сынып
«Алғашқы функция және интеграл» тарауын бекіту.
Искаков Мухит Нурлыбекович
16 Қырқүйек 2018
476
1
Сабақтың мақсаты: 1. Қисық сызықты трапецияның ауданын табу, Нюьтон-Лейбниц формуласы және интегралдың көмегімен жазық фигуралардың аудандарын табу тақырыптырын оқушылардың қаншалықты меңгергендігін тексеру, бекіту және бағалау. 2. Оқушының ой -өрісін, сана-сезімін қалыптастыру, шығармашылық қабілетін дамыту. 3. Оқушыларды алғырлыққа, шапшаңдыққа және тапқырлыққа тәрбиелеу. Сабақтың типі: Бекіту және бағалау сабағы. Сабақтың әдісі: Топпен жұмыс. Сабақтың көрнекілігі: әр түрлі графиктер сызылған плакаттар. Сабақтың барысы: 1. Ұйымдастыру кезеңі. 2. Сабақтың мақсатын қою. 3. Білімді бекіту және бағалау. а) Ауызша жұмыс ә) Жұппен жұмыс б) Тесттік формада берілген жаттығулар. 4. Үйге тапсырма беру.
Алгебра
Мақала
11 сынып
"Логарифмдік теңсіздіктерді шешу"
Искаков Мухит Нурлыбекович
16 Қырқүйек 2018
492
3
Логарифмдік теңсіздіктерді шешу кезінде қолданылатын әдіс тәсілдер және қасиеттерін оқушыларға толық түсіндіріп өту және логарифмдік теңсіздіктердің шешу формулаларын көрсету және дәлелдеп беру. логарифмдік теңсіздіктерді шешу кезінде оның графигін қалай сызатынымыз туралы толық ақпарат беру арқылы берілген есептердің шешімін яғни жауабын дұрыс табу. оқушыларға логарифмдік теңсіздіктердің басқа теңсіздіктерден айырмашылығын түсіндіру және көрсету.
Алгебра
Сабақ жоспары
11 сынып
"Тригонометриялық функциялардың қасиеттері"
Искаков Мухит Нурлыбекович
16 Қырқүйек 2018
1232
12
Градус пен радиандар, Тригонометриялық функциялардың таңбалары туралы көрсетілген. тригонометриялық функцияларды шешу кезінде олардың қасиеттері мен айырмашылықтарын оқушыларға жеке жеке жік жігімен түсіндіріп беру және осы жаңдайларды есептер шығару кезінде пайдалана білу.
Алгебра
Презентация
10 сынып
"Логарифмдік теңдеулерді шешу".
Искаков Мухит Нурлыбекович
16 Қырқүйек 2018
507
1
Оқушыларға логарифмдік теңдеулерді шешудің әдіс-тәсілдерін оқытып үйрету. Логарифмдік теңдеулерді шешу үшін алдымен берілген логарифмдік функцияның анықталу облысын табу , логарифмнің анықтамасын және логарифмнің қасиеттерін қолдана алу дағдыларын қалыптастыру, есептерді өзбетінше шығара алуы іскерліктерін арттыру. Оқушыларды еңбек сүйгіштікке, адалдыққа, тиянақтылыққа, зейінділікке тәрбиелеу. Теңдеуді шешу дегеніміз- оның барлық түбірлерін табу немесе олардың жоқ екенін дәлелдеу.
Алгебра
Барлығы
11 сынып
"Рационал бөлшектерді көбейту және бөлу"
Катибеков Ербол Уланбекович
16 Қырқүйек 2018
528
0
Білімділік: Рационал бөлшектерді көбейту және бөлу алгоритмін қолдана білуге, қасиеттерді білуге үйрету Дамытушылық: Есеп шығару дағдысын қалыптастыру, ережелерді тиімді қолдана білуді меңгерту, есеп шығаруда ойлау, ауызша есептеу, ой қорыту қабілеттерін дамыту Тәрбиелік: Жауапкершілікке, жүйелі ойлауға, нәтижеге қол жеткізе білуге, өзіне сенімділікке, жолдастық қарым-қатынасқа тәрбиелеу.
Алгебра
Барлығы
6 сынып
Иррационал теңдеулер есептерін шығару тәсілдері.
Искаков Мухит Нурлыбекович
16 Қырқүйек 2018
559
4
Иррационал теңдеудің анықтамасын және ирррациолнал теңдеулерді шешу әдістерін меңгерту; Теңдеудің екі жақ бөлігің бірдей дәрежеге шығару және жаңа айнымалыны енгізу әдістерін есеп шығаруда пайдалану дағдыларын қалыптастыру; Анықтама. Иррационал теңдеулер- деп белгісіз айнымалы х түбір таңбасының ішінде болатын теңдеулерді айтады. Иррационал теңдеулерді шешудің екі тәсілі бар:теңдеудің екі жақ бөлігін бірдей дәрежеге шығару; жаңа айнымалыны енгізу;
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
"Тригонометриялық функциялардың графиктері"
Искаков Мухит Нурлыбекович
16 Қырқүйек 2018
797
7
Функция у = sin x.1. Анықталу облысы –барлық нақты сандар жиыны. ( R ) 2. Мәндер облысы - [ - 1; 1 ]. 3. Функция у = sin α -тақ , sin (- α) = - sin α Функция периодты , 2π. sin ( α + 2π ) = sin α. 5. Функция үздіксіз. 6. Өседі: [ - π/2; π/2 ]. кемиді: [ π/2; 3π/2 ]. у = cos x функциясының графигін салу үшін у = sin x графигін ОХ осімен солға π/2 паралель көшіру керек Sin (x + π/2) = sin x cos π/2 + sin π/2 cos x = cos x
Алгебра
Семинарлар
10 сынып
Көпмүшелерге амалдар қолдану. §14. Бірмүше мен көпмүшені бірмүшеге бөлу.
Искаков Мухит Нурлыбекович
16 Қырқүйек 2018
635
6
Төмен: Бірмүше мен көпмүшені бірмүшеге бөлуді. Орта: Бірмүше мен көпмүшені бірмүшеге бөлуді түсіну, орындау. Жоғары: Бірмүше мен көпмүшені бірмүшеге бөлу кезінде өрнектерді ықшамдау, оның мәнін табу және салыстыру. Болашаққа бағдар: Рухани жаңғырудың 6 негізгі бағыты - бәсекеге қабілеттілік, прагматизм, білімнің салтанат құруы, сананың ашықтығы, Туған жер бағдарламасы, латын әліпбиіне көшу, «100 жаңа оқулық» аясында патриоттыққа тәрбиелеу Интерактивті тақта, интернет ресурстары (сайттар, видеолар, есептер), таратпа материалдар, көрнекі-демонстрациялық құралдар (смайликтер, стикерлер, плакаттар) қолданылған.
Алгебра
Ашық сабақ
7 сынып
ХХI ғасыр көшбасшысы-ол математика
Искаков Мухит Нурлыбекович
16 Қырқүйек 2018
609
2
Ойы жүйрік, танымдық деңгейі жоғары, интеллектуалды оқушылардың дарынын ашу, белсенділігін арттыру, білімдерін көтеру. 1-бөлім Бәйге 2-бөлім Көкпар 3-бөлім Дода 4-бөлім Тапқырлық 5-бөлім Жорға бөлімдерінен тұрады. ойын түрі оқушылардың математика әлеміне қызығушылығын арттырады.
Алгебра
Мақала
Барлығы