Алгебра Ашық сабақ 11 сынып бойынша Ұстаздарға арналған оқу әдістемелік материалдар
Еліміздің барлық педагогтарының білімі мен тәжірибесін біріктіріп, білім сапасын арттыру үшін сайтта 104666 материал жарияланған. Сіз осының барлығын сайттан тегін жүктеп сабағыңызға қолдана аласыз.
Барлығы: 104666 материал
Мақала жариялап аттестацияға жарамды тегін СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Бұл сертификат «Ziatker.kz» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Дайын ҚМЖ. Барлық пәндерден 2022-2023 оқу жылына, жаңа бұйрыққа сай жасалған
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандарты бойынша жасалған. 2022-2023 оқу жылына арналған
Ашық сабақ Логорифм апавпав апав
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
Алғашқы Функционы анықтау - дифференциалдау амалына кері амал. Бұл амал бірмәнді емес: f(x) Функциисының шексіз көп алғашқы Функционалы болады.
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
Иррационал теңдеулер мен теңсіздіктер
Сабақтың тақырыбы:Иррационал теңсіздіктер
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: 11.2.2.5 - иррационал теңсіздіктерді шеше алу
Сабақтың мақсаты: - иррационал теңсіздіктің анықтамасын біледі;
- иррационал теңсіздіктерді шешу әдістерін меңгереді;
Математика пәні мұғалімдеріне көмегі болады деп ойлаймын
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
басқада ұстаздармен осы тақырып бойынша сабақты бөлісу
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
Интегралдық есептеудегі негізгі есеп берілген f(x) функциясы үшін F’(x)=f(x) болатын F(x) функциясын табу. Іздеп отырған F(x) функциясын f(x) функциясының алғашқы функциясы дейді. Егер f(x) функциясы берілген болса, оның алғашқы функциясы біреу болмайды, одан көп болады, яғни төмедегі теорема орындалады.
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
Сан логарифмі және оның қасиеттері
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
логарифмдердің қасиеттерін білу және оларды логарифмдік өрнектерді түрлендіруде қолдану;
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
Оқушылардың есептерінің жауаптарын көршілес отырған оқушыға алмастыру арқылы тексеру.
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
Логарифмдік теңдеулер жүйесін шығарудың тиімді тәсілдерін үйренеді.
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
№130бұйрық негізінде жасалған жоспар
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
11.2.2.1 иррационал теңдеудің анықтамасын білу, оның мүмкін мәндер жиынын анықтай алу
11.2.2.2 - теңдеудің екі жағын n дәрежеге шығару әдісі арқылы иррационал теңдеулерді шеше алу
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
Мұғалімдерге
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
Математикалық іс-әрекеттерін,пәнге қызығушылығын арттыру,өз ойын еркін жеткізуге,ой-пікірімен бөлісе білуге,шығармашылыққа ұмтылдыру.
Алғашқы функция ,интегралды есептеу үшін Ньютон-Лейбниц формуласын қолдану бойынша білік,дағдыларын қалыптастыра отырып,білімдерін нақтылау;
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
Бұл сабақ мектеп түлектері мен жас мамандарға көмек ретінде жазылған. Бұл сабақта өзім дайындаған электронды оқулықты пайдаланам.
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
Логарифмдік теңдеу. Логарифмдік теңдеулер жəне олардың жүйелерін шешу
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
Білімділік: Логарифмдік теңдеуді шешу тақырыбы бойынша алған білімді жалпылау және жүйелеу. Логарифмдік теңдеулерді шешуді , есептерді шығаруда қолдану дағдыларын жетілдіру.
Дамытушылық: Оқушының ақыл – ойын, ұжымдық ой еңбегі мәдениетін, танымдық және шығармашылық белсенділігін, есте сақтау қабілетін дамыту, математикалық сауаттылығын арттыру.
Тәрбиелік: Оқушылардың белсенділігін арттыру, тапқырлыққа, жылдамдыққа, ұйымшылдыққа тәрбиелеу.
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
11-сыныппен «Алгебра және анализ бастамалары» пәнінен «Нақты санның n-ші дәрежелі түбірі және оның қасиеттері» тақырыбы алдында «Алғашқы функция және интеграл» тарауын оқып аяқтадық. Сабағымның негізгі оқулық мақсаттары болып: оқушыларға санның n-ші дәрежелі түбірі және санның n-ші дәрежелі арифметикалық түбірі ұғымдарын таныстыру, n-ші дәрежелі түбірдің негізгі қасиеттерін меңгерту және оларды қолдана отырып өрнектерді түрлендіру білімдерін меңгерту болып табылды.
Сабақ басында оқушыларды 1-ден 3-ке дейін санату арқылы 1ші, 2-ші, 2-ші топтарға бөліп отырғыздым. Әрбір топтар өздерінің көшбасшыларын таңдап белгілеулерін ұсындым.
Жаңа сабақ кезеңдерін Блум таксономиясы тармақтарын қолданып өткіздім. Мәселен, «Білу» тармағында өтілген «Алғашқы функция және интеграл» тарауын пысықтауға бағытталған сұраулар жазылған кеспе қағаздарды әр топтарға үлестірдім. Топтар жылдам өздерінің сұрақтарына жауаптарын әзірлеп, жауаптарын айтуларын сұрадым. Ал, басқа топтардан жауапты «бағдаршам» әдісімен бағалауларын өтіндім. Әрбір үш топтың өз сұрақтарына жауаптарын тыңдап, басқа топтардың бағаларын және қосқан пікірлеріне талдау жасап өттік. Басқа топтар жауаптардың дұрыстығын, не қателігін өз ойларынша түзетулер жасады. Артынан өзім жауаптардың дұрыстығын, толықтығын саралап өттім.
«Түсіну» тармағы кезеңінде, жаңа сабақ материалын топтаса меңгеру үшін тақырыпты үш бөлікке бөліп, әр бөлікті әр топтың оқушыларына түсіндіріп беруді тапсырдым.
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
Оқушыларға көрсеткіштік теңдеулер мен олардың жүйелеріне анықтама
беру және оларды шешудің тәсілдерін үйрету.Теңдеулердің қарапайым және күрделі түрлерін оқушыларға шығарып үйрету және алған білімдерін тереңдету.
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
Математика пәні мұғалімдеріне
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
Көрсеткіштік және логарифмдік теңдеулерге есептер шығару сабақ жоспары
Алгебра
Ашық сабақ
11 сынып
1
2
3