Кембридж тәсілімен оқыту Барлығы Барлығы бойынша Ұстаздарға арналған оқу әдістемелік материалдар
Еліміздің барлық педагогтарының білімі мен тәжірибесін біріктіріп, білім сапасын арттыру үшін сайтта 104643 материал жарияланған. Сіз осының барлығын сайттан тегін жүктеп сабағыңызға қолдана аласыз.
Барлығы: 104643 материал
Мақала жариялап аттестацияға жарамды тегін СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Бұл сертификат «Ziatker.kz» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Дайын ҚМЖ. Барлық пәндерден 2022-2023 оқу жылына, жаңа бұйрыққа сай жасалған
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандарты бойынша жасалған. 2022-2023 оқу жылына арналған
"Заманауи сабақтың оқу-ақпараттық ресурстары арқылы оқу бағдарламасын меңгертуді қамтамасыз ету" (баяндама)
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
Мұғалімдерге арналған коучинг жоспары
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
кенкенр
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
ркенрке
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
кепкпн
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
ҮЛГІЛІ: Сабақ беретін пәнді ғылыми жетік біледі. Аталған аядағы оқиғаларды, жаңалықтарды пайдалана алады. Пән аралық байланыста өзінің білімін пайдаланады. Тақырып бойынша кез келген сұраққа толық жауап бере алады. Пікірталасты ұйымдастырып, қолдап, дамыта алады. Жоғары мәдени түрде сөйлейді
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
мұғалімдерге
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
Денгейлік 9 айға созылған басшылардың біліктілігін арттыру курсының бірінші «бетпе-бет» кезеңінде алған теориялық білімді ,алдағы мектептегі іс-тәжірибеде зерттеу арқылы нәтижесін көру міндеті болды.Іс әрекеттердегі зерттеу тақырыбым « Бөлінген көшбасшылық үдерісін сыни тұрғыда ойлау арқылы қалыптастыру».Бұл тақырыпты алу себебім,мектеп оқушыларының топтық жұмыста көшбасшылық қасиеттерін ашу, сын тұрғысынан ойлауға үйрету,сонымен қатар мұғалімнің оқыту ,бағалау туралы көзқарасын өзгерту,сыни ойлауын қалыптастыру.Мектептегі іс әрекетті зерттеуді «Lesson Study» тізбектелген сабақтан бастадым.
«Lesson Study» бойынша бірлескен зертттеу жұмысына ,енгізілуге тиісті өзгерістерді анықтау үшін LS тобының бірінші отырысына І,ІІдеңгей курсынан өткен мұғалімдер мен жоғары санатты тәжірибелі қазақ тілі пәні мұғалімі қатыстырылды.Зерттеу мақсаты жоспарлау үдерісінде жасалған алдын ала болжамдарды салыстыра отырып, «зерттелетін А,В,С оқушылардың» оқуға деген ынтасын қадағалау,болған айырмашылықтың себебін белгілеу,көшбасшылық қасиеттерін анықтау,тиімді көшбасшылық үшін қажетті дағдыларды дамыту,сонымен қатар,жоғарыда аталған оқушылардың іс-әрекеттеріне назар аудара отырып, тізбектелген сабақтар кезіндегі өзгерістерді анықтауға бар тәжірибені салу;
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
Рефлексия арқылы оқушының қажеттілігін біле алу;
Рефлексия арқылы оқушының өзіндік көзқарасын қалыптастыру
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
Пән: Сауат ашу
Орта мерзімді жоспар бөлімі:
2 тарау: Менің мектебім
Күні:
Сынып: 1-сынып Мектеп:
Мұғалімнің аты-жөні:
Қатысқандар саны: 26
Қатыспағандар саны: 0
Сабақ тақырыбы Сыныптан тыс уақытта. У дыбысы мен әрпі.
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары
(оқу бағдарламасына сілтеме) 1.2.5.1 мәтін иллюстрациясы бойынша сұрақтар қоя білу немесе оқығаны бойынша қойылған сұраққа жауап береді
Сабақ мақсаттары Барлық оқушылар: тыңдау барысында тілдік бірліктерді (сөйлеу, сөз, сөйлем, мәтін) ажырату, тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіндіреді.
Көптеген оқушылар: шығармашылыққа негізделген сұрақтар қояды.
Кейбір оқушылар: тақырып бойынша ой қорыту жасай алады.
Бағалау критерийлері тыңдау барысында тілдік бірліктерді (сөйлеу, сөз, сөйлем, мәтін) ажырату, тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіндіреді.
шығармашылыққа негізделген сұрақтар қояды.
тақырып бойынша ой қорыту жасай алады.
Құндылықтарды дарыту Оқуға, білімге деген қызығушылығын арттырып, еңбекке баулу.
Жеке және топта жұмыс жасай алу, ынтымақтастық.
Пәнаралық байланыстар Дүниетану, қазақ тілі.
АКТ қолдану дағдылары Интернет-ресурстар, дерекқордан және интернеттен сабаққа қатысты ақпаратты іздеу;
Ресурстар Топқа бөлуге арналған парақшалар, интерактивті тақта, жұмыс дәптері, қалам мен түрлі түсті қарындаш, стикер, видеоматериалдар., постер, кері байланыс парағы т.б
Бастапқы білім 2 тарау және 1 тарауда игерілген білім мен дағдыларға негізделеді. Оқушылар мектептің бір күнін сипаттау үшін және айтып беру үшін
мектеп туралы әңгімелермен, балаларға арналған өлеңдермен және сөздермен таныс болуы керек.
Сабақтың барысы
Сабақтың
жоспарланған кезеңдері Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
Сабақтың басы Жаңа топ құру
Психологиялық ахуал қалыптастыру.
« Суреттерді аяқтайық » жаттығуы
Мақсаты : Оқушылардың логикалық ойлауын , көру арқылы есте сақтауын , ойша жұмыс істей білуін дамыту .
Алдын-ала тақтаға мысықтың және қоянның құлақтары салынған плакат ілініп дайындалады . Оқушылардың көздері шарфпен байланады да , олар кез
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
«Оқушылардың интеллектуалды және шығармашылық әлеуетін жүзеге асыруға бағытталған оқыту жолдары» коучинг жоспары
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
Тренердің қалай жұмыс жасау керек екендігіне бір себебін тигізу. Әріптестермен тәжірибе алмасу.
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
Сабақ – мұғалімнің шығармашылық еңбегінің нәтижесі. Оның өз мәнінде өтуі ұстаздың біліміне,ұйымдастыру қабілеттілігіне,шеберлігіне байланысты.Мемлекетімізде болып жатқан өзгерістердің білім беру саласы шет қала алмайды.Сондықтан қазіргі уақытта оқытудың жаңа әдіс-тәсілдерін қарастырылып,енгізілуде. Сол үшін бір-бірімен тәжірибе алмасу өте қажет дүние.
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
мұғалімдерге
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
менің ұсынып отырған материалым бүгінгі күннің талабы Сондықтан осы білім жүйесіндегі өзгерістерге өз көз карасымды осы эссе арқылы білдіріпәріптестерімен бөліскеліотырмын і
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
коуч мұғалімдерге, тренерлерге
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
Мұғалімдермен жүргізілген мектепішілік курстағы фотосуреттер
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
САБАҚТА КЕРІ БАЙДАНЫС ТҮРЛЕРІН ҚОЛДАНУҒА ҚАЖЕТТІ.
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
Тәлімгерлер мен коучтардың жылдық жоспары
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
Бұл коучингте мектеп мұғалімдері Смарт мақсат пен Свот талдау туралы түсінеді. "Мұғалімдердің кәсіби дамуы", " Оқушылардың қызығушылықтарын арттыру" және "Мектеп, ата-ана, оқушы арасындағы бірлескен жұмыс" топтық тапсырмаларын мұғалімдер SWOT әдісіне сала отырып, өзектілікті анықтап және оны шешу жолдарын ұсынады.
Кембридж тәсілімен оқыту
Барлығы
Барлығы
1
2