Жаратылыстану Сабақ жоспары 4 сынып бойынша Ұстаздарға арналған оқу әдістемелік материалдар

Еліміздің барлық педагогтарының білімі мен тәжірибесін біріктіріп, білім сапасын арттыру үшін сайтта 104643 материал жарияланған. Сіз осының барлығын сайттан тегін жүктеп сабағыңызға қолдана аласыз.
Барлығы: 104643 материал
Мақала жариялап аттестацияға жарамды тегін СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Бұл сертификат «Ziatker.kz» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Дайын ҚМЖ. Барлық пәндерден 2022-2023 оқу жылына, жаңа бұйрыққа сай жасалған
Сертификатталған тренер жасаған
01.01.2023
17 863
13 694
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандарты бойынша жасалған. 2022-2023 оқу жылына арналған
4 сынып Жаратылыстану, 57 -сабақ
Жұмахан Назгул Баймұратқызы
23 Мамыр 2024
528
2
Жекелеген ғарыш денелерін сипаттау туралы толық ақпарат ала алады. Жердегі тіршілікке ғарыштың әсерін анықтай біледі. Алынған нәтижені оқушы таңдаған формада ұсына алады.
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
4 сынып
Күш және қозғалыс
Машрапина Ажар Бакытовна
13 Мамыр 2024
409
2
Білім беру ұйымының атауы М.Сужиков атындағы №6 орта мектеп Пәні: Жаратылыстану Бөлім: Күш және қозғалыс Педагогтің аты-жөні: Машрапина А. Күні: Сынып: Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: Сабақтың тақырыбы: № 64 сабақ. Ауада Архимед заңы қалай орындалады? Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: 4.1.2.1зерттеу әдісін (бақылау мен эксперимент) таңдау себебін оның артықшылығы мен кемшілігіне байланысты негіздеу 4.1.2.2 алынған нәтижені оқушы таңдаған формада ұсыну 4.5.1.2 Судағы әртүрлі денелерге әсер ететін Архимед күшін бақылау және болжау 4.5.1.1 Архимед күшін сипаттау және оның білінуіне мысал келтіру Сабақтың мақсаты Архимед заңы ауада қалай орындалатынын білетін болады Құндылықтар Талап: жасампаз,ізденімпаз ұрпақ Сабақтың барысы Сабақтың кезеңі// уақыты Педагогтің әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау Ресурстар
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
4 сынып
"Жануарларды қалай қорғауға болады?"
Турданова Салтанат Салыбековна
07 Желтоқсан 2021
2414
47
Оқушыларға жаратылыстану сабағанды жануарларды қалай қорғауға болатындығы жөнінде түсіндіріп уйрету.
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
4 сынып
Қысқа мерзімді жоспар: Адамның дене мүшелері
Шалтаева Ардақ Койшибаевна
03 Желтоқсан 2021
1166
15
Адамның дене мүшелері 1.2.3.1. Адам денесінің негізгі мүшелерін және олардың қызметтерін атау; Барлық оқушылар:адам денесінің негізгі мүшелерін және олардың қызметтерін атайды; Оқушылардың көпшілігі:өз денесінің негізгі бөліктерін көрсетеді және атайды; Кейбір оқушылар:дене мүшелерінің қызметін сипаттайды. - Адам денесінің негізгі мүшелерін атайды. - Адам денесінің негізгі мүшелерінің қызметін сипаттайды.
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
4 сынып
Допты екі қолмен жоғарыдан, төменнен беру және Допты төменнен, жоғарыдан қабылдау.
Калакбасова Улболсын Тохтабаевна
14 Қырқүйек 2021
434
2
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сәйкес) 5.2.7.1. Дүниежүзі халқының нәсілдік құрамын, негізгі нәсілдер мен нәсіларалық топтардың таралу аймағын анықтау. 5.2.7.2.Нәсілдік белгілердің қалыптасу факторларын анықтау. 5.2.7.3.Нәсілдер теңдігін дәлелдеу. Сабақтың мақсаты 1.Жер бетіндегі нәсілдерін ажырата біледі. 2.Әр түрлі нәсіл болғанымен шығу тегінің бір екенін біледі. 3.Адамның сыртқы келбетінің өзгеруіндегі қоршаған ортаның әсері туралы анықтады.
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
4 сынып
Суммативное оценивание за 1 четверть
Юлдашева Дильбар Кахрамановна
11 Желтоқсан 2020
780
2
3.2.1.1.Объяснять выделение кислорода растениями в процессе фотосинтеза. 3.2.1.2.Объяснять, способы приспособления растений к различным условиям окружающей среды (тепло, свет и влага) 3.2.1.5.Определять роль Красной книги в сохранении редких и исчезающих растений 3.2.2.1.Классифицировать животных на позвоночные и беспозвоночные 3.2.2.4. Исследовать взаимосвязь между растениями и животными 3.2.2.6.Определять виды деятельности человека, приводящие к снижению численности животных
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
4 сынып
Симбиоз деген не?
Тлекқабылова Толқын Қайырболатқызы
03 Қараша 2020
4263
25
жануарлар мен өсімдіктер арасындағы қатынасты түсінеді.Симбиоздың не екенін біледі.
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
4 сынып
Жарықтың жұтылуы деген не?
Джакипова Жадыра Махмудовна
07 Қазан 2020
2295
22
Жарақтың жұтылуы туралы түсініктерін қалыптастыру
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
4 сынып
Күн сәулесі Жерге қалай түседі?
Нусувалиева Жаннур Батталовна
29 Сәуір 2020
7799
7
Күн сәулесі Жерге қалай түседі? Мақсаты: - Жер беті қалай қыздырылатынын білесің; - Күн сәулесінің Жер бетіне қалай түсетінін түсінесің; Тірек сөздер: Көкжиек сызығы, күннің ұзақтығы Көкжиек сызығы – жер мен аспанның шегарасын көрсететін сызық. Біз күнде таңертең Күннің шығыста көкжиектен көтеріліп, кешке қарай батыста көкжиектің астына бататынын бақылаймыз. Бұл мезгілдерді күннің шығуы және күннің батуы дейміз. Осы екі мезгілдің арасы күннің ұзақтығын құрайды.
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
4 сынып
Металдар қандай болады
Тулеуова Райхан Конилкосовна
19 Наурыз 2020
3237
16
жаңартылған білім мазмұны бойынша құрылған ҚМЖ
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
4 сынып
Төменгі және жоғарғы сатыдағы өсімдіктер
Ахметова Райхан Әлібекқызы
27 Желтоқсан 2019
1881
15
Оқушылар ашылған ғылыми жаңалықтардың адамның күнделікті өміріне әсерін, қоршаған ортаны танып білу үшін бақылаудың маңызын біледі. Экспериментті жоспарлай алады, жүргізеді, ақпарат көзін, олардың артықшылығы мен кемшілігін анықтап, атай алады, зерттеу нәтижесін кесте мен диаграмма арқылы көрсете алады.
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
4 сынып
тұқым және жеміс
Сақтаған Арайлым Мұратқызы
06 Желтоқсан 2019
870
3
Бұлардан басқа өсімдікте гүлі мен жемістері, тұқымы болады. Әуелі тұқым құнарлы жерге түседі. Қолайлы жағдай болса ғана сол тұқымынан тамыр пайда болады. Тамыр тереңге бойласа, сабағы күнге ұмытылады. Сабақта жапырақтар мен гүлдер пайда болады. Гүл ашылады, ашылғаннан кейін сол жерде жеміс пайда болады. Жемістің ішінде тұқым болады.
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
4 сынып
Жаратылыстану: «Жүйке жүйесін қандай мүшелер құрайды ?» 4- сынып
Бөкен Зәкария Түсіпбайқызы
11 Қараша 2019
2212
38
Ұйымдастыру кезеңі. -Сәлеметсіздер ме, оқушылар! Бүгінгі сабақты мен, Бөкен Зәкария өткізетін боламын. -Оқушылар түгел ме? -Сабаққа дайынсыңдар ма? -Көңіл-күйлерің қалай? Сабағымызды бастамастан бұрын бүгінгі сабақтың алтын ережесін іліп алайық! 1 ереже – Сабақта бір – бірімізді тыңдаймыз! 2 ереже – Қол көтеріп жауап береміз! 3 ереже – Уақытты үнемдейміз, босқа өткізбейміз! 4 ереже – Сабаққа белсене қатысып, жақсы баға аламыз! 5-ереже: –Сабақта өзіміздің шапшаңдығымызды, тапқырлығымызды көрсетеміз! -Балалар, қане барлығымыз көңіл-күйімізді көтеріп, менің артымнан мына өлең жолдарын іс-қимылмен қайталайық.
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
4 сынып
Төменгі және жоғарғы сатыдағы өсімдіктер
Бурткибаева Жанаргуль Крымовна
09 Қараша 2019
1879
19
Төменгі және жоғарғы сатыдағы өсімдіктер
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
4 сынып
Табиғи ортадағы менің қауіпсіздігім
Майланова Кундыз Танбаевна
10 Желтоқсан 2018
1512
9
3-сыныпқа арналған қмж дүниетану пәні бойынша
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
4 сынып