Олимпиадаға қатысу өте оңай, ұнаған олимпиаданы таңдаңыз, қатысушы есімін жазыңыз. Тест тапсырып Диплом мен сертификаттарыңызды жүктеп алыңыз!
Сабақ жоспары
Материал туралы қысқаша түсінік
Сабақ жоспары
Сынып: 6 «А,Б» Пәні: Информатика Күні: 05.09.2016 ж
Тақырыбы: Кіріспе. Техника қауіпсіздігі ережелерін сақтау және жұмыс орнын ұйымдастыру.
Негізгі идея: Техника қауіпсіздігі және жұмыс орнын ұйымдастыруды ажырата білу және өз пікірін дәлелдей алу дағдыларын қалыптастыруға жағдай жасау.Жаңа тақырып туралы түсініктер қалыптастыру, тақырып жүйесін түсніу
Сабақтың мақсаты: Оқушылардың ЕТ кабинетіндегі тәртіп сақтау және техника қауіпсіздігі ережелері туралы білімдерін қалыптастыру.
Табыс критериі
Барлық оқушылар Оқушылардың көпшілігі Жекелеген оқушылар
Қауіпсіздік ережелерін біледі Қауіпсіздік шараларына өз піпірін дәлелдей алу Қауіпсіздік жағдай болған кезде қолдана алады
Сабақ кезеңдері Мұғалім не істейді Оқушылар не істейді Ресурстар
Ұйымдастыру кезеңі Қауіпсіздік ережесін сұрақ-жауап арқылы әр топты диалогқа түсіру, Өткен тақырып аррналған а үй тасырмасын қайталау ға сұрақтар жасалып, интерактивті тақтада көрсетіледі., крассворд, карточкалар
Оқушылар сұрақтарға жауап бере отырып,сабақ мақсатын анықтауға талпынады
Сабақ мақсатымен қатар міндеттерін анықтайды
Мұғалім мадақтайды
Үлестірмелі парақшалар
Үй тапсырмасын тексеру Жұптық жұмыс жүргізеді.
Қасында отырған оқушымен уй тапсырмасын бірлесіп тексеруді тапсырады. беттегі тәжірибелік тапсырма Әр оқушы өзінің қасында отырған оқушымен бірлесіп үй тапсырмасын тексереді. Өздері бағалайды.
Білімді, білуді, дағдыны тексеру «Ыстық орындық» әдісін жүргізеді Топтар ыстық орындықта отырған оқушыға сұрақтар қояды, қойылған сұрақтарға жауап береді.
Соңында үш шапалақ арқылы топтар бірін-бірі өзара бағалайды
Жаңа материалды игеруге дайындау Сіз үйренген үш жаңа нәрсені атаңыз:
«Не білдім?»
«Не үйрендім?»
«Не қиын болды?»
Жаңа білімді игеру ЖИГСО әдісі арқылы оқулықтағы §1 мәліметтерді топтарға бөліп оқытады
Мұғалім программаға салғанда түсіндіреді Оқушылар оқулықтағы мәліметтерді бөліп алып оқып, бір-біріне түсіндіреді.
Смайликтер арқылы өзін-өзі бағалайды
Оқушылар мысалдар келті
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Мақала жариялап аттестацияға жарамды тегін СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Бұл сертификат «Ziatker.kz» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз