Авторлық материал жариялағаныңыз
туралы сертификатты тегін алу үшін
+
Материал жариялау
БАҚ (СМИ) жариялаған соң номер беріліп қорғалады
Сертификатты (құжатты) тексеру

111
Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін шешу
Материал жайлы қысқаша түсінік: ашық сабақ
Материалды ашып қарау



Ақтөбе қаласы, №21 орта мектеп-гимназиясы








Тақырыбы:








Өткізген Яхия Д.Е.



















2016-2017 оқу жылы


Уақыты: 19.02.2017
Тақырыбы: Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін шығару
Сабақтың мақсаты:
Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін шешуге есептер шығара білу,
Оқушылардың ой-өрісін дамыту. Сабаққа қызығушылығын арттырып, есте сақтау
қабілетін қалыптастыру.
3. Оқушыларды ұйымшылдыққа, дәлдікке, шапшаңдыққа тәрбиелеу.
Типі: қайталау
Түрі: сайыс сабақ
Көрнекілігі: карточкалар
Пәнаралық байланыс: әдебиет
Сабақтың барысы:
Ұйымдастыру кезеңі.
Топқа бөлу: қағаз қиындылары бойынша оқушылар қиындылардан бүтін құрастырып, сол бойынша топ құрайды.
Сыныпта психологиялық ахуал орнату.
- Сабағымызды бастамас бұрын, 2-3 сұраққа жауап беру арқылы көңіл-күйлеріңізді байқайық.
Алдарыңыздағы компьютердегі сұрақтарға Иә немесе Жоқ деген дескрипторлар арқылы жауап
беріңіздер. (Егер бәрі бірдей Иә деп жауап берсе, Бүгінгі сабағымызға сәттілік тілейміз! деген
көңіл-күй смайлигі шығады.) Оқушыларға төмендегі сұрақтар қою арқылы сабаққа деген
қызығушылықтарын арттырамыз.
- Балалар, бүгінгі сабаққа деген көңіл-күйлерің көтеріңкі ме? (Иә)
- Жұппен жұмыс істеу білім алуларыңа көмектесе ме? (Иә)
- Есептер шығаруда достарыңның көмегі қажет пе? (Иә)
Ең соңғы бетте Бүгінгі сабаққа сәттілік тілейміз! көңіл-күй смайдигі шығады.
олай болса, бүгінгі сабаққа бәрімізге сәттілік тілеп, сабағымызды бастайық.
Үй тапсырмасын тексеру.
№1589




Негізгі бөлім:
Айналмалы бекет әдісі
І команда
шешімдері

теңсіздіктер
балл саны












2 балл







3 балл






2х+5 4 балл







5 балл







ІІ команда
шешімдері

теңсіздіктер
балл саны












2 балл







3 балл






7+3х>x-1
4 балл







5 балл







Кітаппен жұмыс
№1582








Тренинг: Көңіл-күйімізді жаттықтыру

Жүргізуші: Бүгін мен сендерді актер болуға үйретемін мен сендерге нені көрсетіңдер десем, соны бет-әлпеттеріңмен бейнелейсіңдер.
Қабағы түйілген, ашулы адамның кейпі;
Қасқырдан қорыққан қоянның, ұядан түсіп қалған балапанының, мысықтың қорыққан тышқанның, иттен қорыққан баланың бет-әлпеті;
Жылап тұрған адамды көрсету;
Жәй күліп тұрған адамды және қатты күліп тұрған адамды көрсету;
Өлең айтып тұрған адамнын сезімін көресете білу.

№1583









Сабақты бекіту:

Деңгейлік тапсырма

С В





В В




А



Үйге тапсырма: №1581
Қорытынды. Кері байланыс. (алдарыңда тұрған стикерлерге бүгінгі сабақтан алған өз ой-пікірлеріңді жазып, тақтадағы гүлге жапсырамыз. (жасыл көбелек-өте жақсы, қызыл көбелек-орташа көңіл күйді білдіреді))
















Бағалау парағы:
р/с


Оқушының аты-жөні
Үй тапсырмасы
Жаңа сабаққа қатысуы
Сабаққа қатысу белсенділігі
Деңгейлік тапсырманы орындауы
Қосымша тапсырманы орындауы
Қорытынды


1
Әлібек Қырымбек







2
Муканова Аягоз







3
Кенжегалиев Асқар







4
Сағын Ботагоз







5
Төлеуқызы Аяулым








Қасқырдан қорыққан қоянның, ұядан түсіп қалған балапанының, мысықтың қорыққан тышқанның, иттен қорыққан баланың бет-әлпеті;




Қабағы түйілген, ашулы адамның кейпі;
Жәй күліп тұрған адамды және қатты күліп тұрған адамды көрсету;

Жылап тұрған адамды көрсету;
Өлең айтып тұрған адамнын сезімін көресете білу.




В деңгейі




В деңгейі



В деңгейі



С деңгейі



А деңгейі





Материалды жүктеу (Скачать)
Авторы:
Яхия Досбол Ерболатұлы
Жарияланған уақыты:
2019-11-06
Категория:
Математика
Бағыты:
Ашық сабақ
Сыныбы:
6 сынып
Тіркеу нөмері:
№ C-1573067376
2222
333
444
555
666
7
888
999