Авторлық материал жариялағаныңыз
туралы сертификатты тегін алу үшін
+
Материал жариялау
БАҚ (СМИ) жариялаған соң номер беріліп қорғалады
Сертификатты (құжатты) тексеру

«Жаңартылған білім: ізденіс пен тәжірибе» аймақтық желілік қоғамдастық семинары
Материал жайлы қысқаша түсінік: «Жаңартылған білім: ізденіс пен тәжірибе» аймақтық желілік қоғамдастық семинары
Материалды ашып қарау
Бекітемін

_____________ Абиханова Г.С.
____2019 ж.
Жаңартылған білім: ізденіс пен тәжірибе аймақтық желілік қоғамдастық семинары

Тренинг-сабақ
Мектеп: Маңғыстау, Қарақия, Жетібай ауылының №4 орта мектебіКММ

Тақырыбы: Сабақты зерттеу тәсілінің қадамдары.
Зерттеу тақырыбын таңдау
Мұғалімнің есімі: Буркитова Акгуль Табылановна

Уақыты: 06.04.2019ж.
Қатысқандар саны:

Жалпы мақсаты
Тыңдаушылар сабақты зерттеу тәсілінің қадамдарын және зерттеу тақырыбын анықтау үшін не істеу керектігін талдайды.

Оқу нәтижесі:
Берілген тақырыпты топтық жұмыс арқылы сыни тұрғыдан бірлесе отырып, пікір алмасуға дағдыланады, өзіндік ой пікірлерін топта талқылайды.
Оқушылардың сын тұрғысынан ойлау қабілеттерін ашуға жұмыстанады.
Өзара сыйластыққа, ынтымақтастыққа, топтық қарым-қатынасқа үйренеді
Кездескен қиыншылықтарды бірлесе шешеді
Берілген уақытқа бағынады
Өзгенің пікірімен санасады, тыңдайды, топта жұмыс істеу мәдениеті қалыптасады

Түйінді идея
Алғы мақсаттарға жету үшін біздің санамыз ісімізден озып жүруі, яғни одан бұрын жаңғырып отыруы тиіс

Жоспарланған уақыт
Тренердің әрекеті
Тыңдаушының әрекеті
Бағалау
Ресурстар


5 минут
Көтеріңкі көңіл орнату үшін және бір-бірімен жақын танысу үшін мектеп психологы Қ. Аманқосованың тренингісін ұйымдастыру
Мұғалімдер жақсы көңіл күйде құлшыныс пайда болады.


Ауызша кері байланыс



20минут
1.Сабақтың мақсатымен таныстыру
2.Ақпарат слайд: Сабақты зерттеу
3.Зерттеуүдерісінің тақырыбын таңдау
1.Сабақ мақсатын біледі.
2.Көреді. Тыңдайды. Пікір білдіреді.
3. Сабақты зерттеу жобасының үлгісімен танысады.
4.Сабақты зерттеу ідерісінің тақырыбын таңдау үлестірме материалымен жұмыс.
Ойланады , жұптасады,топпен талқылайды
Ауызша кері байланыс

Түрлі түсті маркер, флип-чарт, таймер

2 минут
Кері байланыс


Рефлексия пирамидасы стратегиясын орындайды. Тақырып бойынша үйренгендерін жазады.
Мұғалімдер Екі сәтті және бір ұсыныс айтады.
Бағалау парақшасын толтырады.
ББҮ

Екі жұлдыз, бір тілек

Рефлексия

Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.




Қорытынды бағамдау:
Қандай екі нәрсе табысты болды /оқытуды да, оқуды да ескеріңіз/ ?
1.
2.
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды /оқытуды да,оқуды да ескеріңіз/?
1.

2.
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?








Жетібай ауылының №4 орта мектебі КММ




Жаңартылған білім: ізденіс пен тәжірибе аймақтық желілік қоғамдастық семинары


Тренинг:
Сабақты зерттеу тәсілінің қадамдары.
Зерттеу тақырыбын анықтау


Мектеп тренері: Буркитова Акгуль Табылановна





2018-2019 оқу жылы

Материалды жүктеу (Скачать)
Авторы:
Буркитова Акгуль Табылановна
Жарияланған уақыты:
2019-08-22
Категория:
Жаңартылған бағдарлама
Бағыты:
Барлығы
Сыныбы:
Барлығы
Тіркеу нөмері:
№ C-1566481005
333
444
555
666
7
888
999