Әдебиеттік оқу С Сейфуллин «Ақсақ киік»
Материал туралы қысқаша түсінік
Пән: әдебиеттік оқу Сынып: 3 «Ә»
Сабақтың тақырыбы: С Сейфуллин «Ақсақ киік»
Сабақтың мақсаты: Автор туралы түсініктерін кеңейту барысында, әңгіменің мазмұнын түсініп оқуға, ойын толық жеткізе білуге дағдыландыру.
Табыс критерий: Барлығы:«Ақсақ киік»» өлеңімен танысып, негізгі ойды анықтайды.
Кейбіреулері: Талқылап,ортаға салып,өздігінен білім алуға үйренеді.
Көпшілігі: Топпен және жұппен жұмыс жасай отырып,сын тұрғысынан ойлауға дағдыланады.
Нәтижесі: Топпен,жұппен жұмыс жасайды.Сын тұрғысынан ойлай алады.Өмірмен байланыстыра алады. Өз ойын еркін жеткізеді өзіндік ой түйеді.
Сабақтың түрі топтық жұмыс
Сабақтың әдісі: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер. Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету. ОүБ және ОБ. АКТ. Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу.
Стратегиялық іс әрекет: «Интервью», «Еркін жазу», «Топтастыру».
Сабақтың көрнекілігі: интерактивті тақта, слайд, текше, жетістік ағашы,алмалар, тапсырмалар.
Уақыт өлшемі Жоспар мазмұны Мұғалімнің іс әрекеті Оқушылардың іс әрекеті ресурстар
2 мин Кіріспе.
Ұйымдастыру кезеңі.
Сәлемдесу.Оқушыларды психологиялық дайындау. Оқушыларды жылы жүзбен қарсы алу сәлемдесу «ыстық алақан» тренингі арқылы жылы лебіздерін білдіру іс әрекетін ұйымдастыру. Орындарынан тұрып сәлемдеседі, жылы қабақты сезеді. Бір-біріне жүректен шыққан жылы лебіздерін білдіреді. Тақта, оқулық
Сөздіктер
3мин Сынып оқушыларын шағын топтарға бөлу. Киік түрлерімен шағын үш топқа бөледі. 1.Құралай тобы; 2.Ақбөкен тобы; 3.Марал тобы. Оқушылар киік түрлері арқылы шағын үш топқа бөлінеді. Қалам, дәптер
10мин Үй тапсырмасы С. Мұқанов. « Көкшенiң көрiнiсi» мәтінінен «Атқозшы мен арба» әдісімен үй жұмысын қайталау. С. Мұқанов. « Көкшенiң көрiнiсi» мәтіннің мазмұнын ашады.
18 мин Жаңа сабақ
«Еркін жазу» Тақырыпқа қатысты презентация мен
«Ақсақ киік» жайлы бейнебаян көрсету.
Өлең мағынасын түсіне отырып, эсс
Осы материалды тегін алғыңыз келеді ма?
Толығырақ
Толығырақ
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Осы материалды тегін алғыңыз келеді ма?
Толығырақ
Толығырақ
Жариялаған:
Габдуллина Алмагүл Тасқынбайқызы
Мақала жариялап аттестацияға жарамды тегін СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Бұл сертификат «Ziatker.kz» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!

Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!

Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз
Барлығы 663 959 материал жиналған