Авторлық материал жариялағаныңыз
туралы сертификатты тегін алу үшін
+
Материал жариялау
БАҚ (СМИ) жариялаған соң номер беріліп қорғалады
Сертификатты (құжатты) тексеру

111
Бақылау жұмысы
Материал жайлы қысқаша түсінік: Барлық оқушылар: 2 тоқсан қорытындысы бойынша алған білімдерін, бақылау, бағалау ақпарат, алгоритм және модельдің түсінігін біледі Оқушылардың басым бөлігі: Ақпараттың қасиеттерін, алгоритм түрлерін, модельдің түрлерін ажырата алады Кейбір оқушылар: алгоритм 3 түріне блок сызба құра алады. Оқушылар: үш тілділікті меңгеру Негізгі сөздер мен тіркестер: алгоитм, модель Модельдердің түрлері Жоспар Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) Ресурстар Ұйымдастыру кезеңі. Оқушыларды түгелдеу, сынып тазалығын тексеру, оқулықтарын тугелдеу Оқушылардың өткен тақырыбы бойынша алған білімдерін «ыстық орындық» әдісі арқылы пысықтау
Материалды ашып қарау
Сабақ:16Мектеп
Күні: Мұғалімнің аты-жөні:
Сынып:6Қатысқандар саны:Қатыспағандар саны:
Сабақ тақырыбы:Бақылау жұмысы
Сабақ мақсаттарыБарлық оқушылар: 2 тоқсан қорытындысы бойынша алған білімдерін, бақылау, бағалауақпарат, алгоритм және модельдің түсінігін біледі







Оқушылардың басым бөлігі: Ақпараттың қасиеттерін, алгоритм түрлерін, модельдің түрлерін ажырата алады






Кейбір оқушылар: алгоритм 3 түріне блок сызба құра алады.




Тілдік мақсатОқушылар: үш тілділікті меңгеру


Негізгі сөздер мен тіркестер: алгоитм, модель




Алдыңғы оқуМодельдердің түрлері
Жоспар
Жоспарланған уақытЖоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)Ресурстар
Басталуы Кіріспе бөлім:5 минҰйымдастыру кезеңі. Оқушыларды түгелдеу, сынып тазалығын тексеру, оқулықтарын тугелдеуОқушылардың өткен тақырыбы бойынша алған білімдерін «ыстық орындық» әдісі арқылы пысықтау



Ортасы Негізгі бөлім:34 мин

Мұғалім әрекеті Бақылау жұмысының алынуы1-нұсқаА деңгейі1.Ақпарат деген не?2.орындаушы деген не?3.Модельдеу деген не?В деңгейі1.Ақпараттың -шындық, толықтық, дұрыстық қасиетіне мысал келтір2.сызықтық және тармақталу алгоритміне анықтама және мысал беріңдер.3.модельдің түрлерін ретімен атаңдарС деңгейі1.Тіктөртбұрыштың периметрін анықтайтын блок сызба құрыңдар2-нұсқаА деңгейі1.Ақпараттық үдеріс деген не?2.Алгоритм деген не?3.Модель деген не?В деңгейі1.Ақпараттың –дәлдік, өзектілік, құндылық қасиетіне мысал келтір2.Циклдік алгоритмге анықтама және мысал беріңдер3.модельдеудің кезеңдерін ретімен атаңдар.С деңгейі1.Тіктөрбұрыштың ауданын анықтайтын блок сызба құрыңдар Оқушы әрекетіБақылау жұмысының жауабын орындайды.

Интербелсенді тақта, оқушы құралдары, дәптер
Кері байланыс2 мин«Нені білемін? Нені білдім? нені білгім келеді?» кері байланыс алу. «Нені білемін? Нені білдім? нені білгім келеді?» кері байланыс жазады. Тақырыпты критерий бойынша бағалайды

Кері байланыс парақшалары, өзін-өзі, өзгені бағалау парақшасы
Үйге тапсырма2 минБағалау 2 минҮйге: Модель түрлері тақырыбын оқып келу бақылау сұрақтарымен тапсырмаларын орындауОқушылардың бақылау жұмысын тексеріп, бағалаймын А деңгейіне толық жауап берген оқушы 3 алады.А және В деңгейіне толық жауап берген оқушы 4 алады.А,В және С деңгейіне толық жауап берген оқушы 5 алады.Оқушылар күнделік дәптерлеріне жазып аладыкүнделік
Қосымша ақпарат
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?Пәнаралық байланысҚауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері.АКТ-мен байланысҚұндылықтардағы байланыс
А –деңгейіндегі оқушыларға жетелеу сұрақтарын қолдану.С-деңгейдегі оқушыларға Санау жүйесін қолдану үшін қызығушылығын арттыратын тапсырмалар беру Тақырыпты критерий бойынша бағалатуФизика, бейнелеу пәндерімен байланыста
РефлексияСабақ/оқу мақсаттары шынайы ма?Бүгін оқушылар не білді?Сыныптағы ахуал қандай болды?Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.


Материалды жүктеу (Скачать)
Авторы:
Молдабаев Сәтберген Қожаханович
Жарияланған уақыты:
2019-02-22
Категория:
Информатика
Бағыты:
Мақала
Сыныбы:
6 сынып
Тіркеу нөмері:
№ C-1550825946
2222
333
444
555
666
7
888
999