Осы аптаның үздік көрнекіліктері
§17. §18.Жасанды серіктердің қозғалысы. Дененің салмағы. Салмақсыздық.
Материал туралы қысқаша түсінік
9-сынып
Сабақ тақырыбы: §17. §18.Жасанды серіктердің қозғалысы. Дененің салмағы. Салмақсыздық.
Сабақ мақсаты:
1. Оқушыларға жасанды серіктердің қозғалысы, бірінші, екінші ғарыштық жылдамдық, дененің салмағы, салмақсыздық туралы түсінік беру.
2. Оқушыларды өз бетімен ғылыми ой қорытындыларын жасай білуге дағдыландыру.
3. Ғылыми дүниетанымын қалыптастыру, жауапкершілікке, еңбекқорлыққа тәрбиелеу.
Сабақ түрі: аралас
Сабақ әдісі: баяндау, сұрақ-жауап.
Құрал-жабдықтар: компьютер, видеопроектор, слайдтар
Сабақ барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі.
ІІ. Оқушылардың үй тапсырмасын қалай орындап келгендерін тексеру.
1. Ауырлық күші деп қандай күшті айтамыз?
2. Ол қандай шамаларға тәуелді?
3. Денелердің еркін түсуі қандай қозғалыс түріне жатады?
4. Еркін түсу үдеуінің дене массасына тәуелді емес екенін қалай дәлелдеуге болады?
5. Полюсте және экваторда бір деген әрекет ететін ауырлық күшінің мәндері бірдей бола ма?
6. Есептердің шығарылуын тексеру.
Осы материалды тегін алғыңыз келеді ма?
Толығырақ
Толығырақ
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Осы материалды тегін алғыңыз келеді ма?
Толығырақ
Толығырақ
Жариялаған:
Сафина Арайлым Куантаевна
Мақала жариялап аттестацияға жарамды тегін СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Бұл сертификат «Ziatker.kz» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!

Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!

Осы аптаның үздік көрнекіліктері
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз
Барлығы 663 959 материал жиналған
Автордың материалдары
Сабақ тақырыбы:Александр Македонский әскеріне қарсы сақтардың күресі
Сабақтың мақсаты:Александр Македонский империясының скифтердің территориясына жасаған жорығының сәтсіз болуының себептерін анықтау.Сақтардың жауынгерлік ерліктері, Кирмен, Дариймен соғысы, Шырақтың өз елін қорғаудағы ерліктері туралы баяндай отырып, оқушыларды отансүйгіштікке тәрбиелеу.
Қазақстан тарихы
Ашық сабақ
5 сынып
Тема: «Музыкальные переменки. Оркестр»
Цели обучения, которые достигаются на данном уроке
2.1.1.1 определять и сравнивать настроение, содержание и выразительные средства в музыкальном произведении.
2.2.1.1 предлагать идеи для сочинения и импровизации музыкальных фраз.
2.1.2.2 играть на шумовых музыкальных инструментах, соблюдая ритм и темп.
2.3.1.1 уметь представлять и оценивать свою творческую работу
2.1.3.2 сравнивать тембры казахских народных и классических музыкальных инструментов.
2.2.2.1 сочинять и импровизировать музыкальные фразы,используя голоси ударные шумовые инструменты.
Предполагаемые резрезультаты Все учащиеся могут:
- выбрать по картинке инструменты ОРНИ и ОКНИ
- играть на шумовых инструментах, соблюдая темп,спонтанно подключаться к аккомпанементу.
Большинство учащихся может:
- играть в оркестре с единичными ошибками
- петь и одновременно играть на шумовых инструментах, соблюдая темп и ритм;
- спеть сочиненную мелодию с единичными неточностями в интонировании.
Некоторые учащиеся могут:
- спеть чисто интонационно, сочиненную мелодию
- безошибочно играть на шумовых инструментах свою партию.
- обьективно оценивать свою работу.
Музыка
Ашық сабақ
2 сынып
Тема: «Музыкальные переменки. Оркестр»
Цели обучения, которые достигаются на данном уроке
2.1.1.1 определять и сравнивать настроение, содержание и выразительные средства в музыкальном произведении.
2.2.1.1 предлагать идеи для сочинения и импровизации музыкальных фраз.
2.1.2.2 играть на шумовых музыкальных инструментах, соблюдая ритм и темп.
2.3.1.1 уметь представлять и оценивать свою творческую работу
2.1.3.2 сравнивать тембры казахских народных и классических музыкальных инструментов.
2.2.2.1 сочинять и импровизировать музыкальные фразы,используя голоси ударные шумовые инструменты.
Предполагаемые резрезультаты Все учащиеся могут:
- выбрать по картинке инструменты ОРНИ и ОКНИ
- играть на шумовых инструментах, соблюдая темп,спонтанно подключаться к аккомпанементу.
Большинство учащихся может:
- играть в оркестре с единичными ошибками
- петь и одновременно играть на шумовых инструментах, соблюдая темп и ритм;
- спеть сочиненную мелодию с единичными неточностями в интонировании.
Некоторые учащиеся могут:
- спеть чисто интонационно, сочиненную мелодию
- безошибочно играть на шумовых инструментах свою партию.
- обьективно оценивать свою работу.
Музыка
Ашық сабақ
2 сынып
Осы аптаның үздік
көрнекіліктері
көрнекіліктері