Артқа қайту / Материалдар / Қолданушының жеке парақшасы
Аты-жөні енгізілмеген
ID номер: 4458
Материалдары
Барлығы: 51 материал
Александр Македонский әскеріне қарсы сақтардың күресі
Абуталиева Жанаркул Акбаевна
03 Сәуір 2020
1318
0
Сабақ тақырыбы:Александр Македонский әскеріне қарсы сақтардың күресі Сабақтың мақсаты:Александр Македонский империясының скифтердің территориясына жасаған жорығының сәтсіз болуының себептерін анықтау.Сақтардың жауынгерлік ерліктері, Кирмен, Дариймен соғысы, Шырақтың өз елін қорғаудағы ерліктері туралы баяндай отырып, оқушыларды отансүйгіштікке тәрбиелеу.
Қазақстан тарихы
Ашық сабақ
5 сынып
«Музыкальные переменки. Оркестр»
Каримова Гульфия Кутдусовна
04 Қаңтар 2020
676
0
Тема: «Музыкальные переменки. Оркестр» Цели обучения, которые достигаются на данном уроке 2.1.1.1 определять и сравнивать настроение, содержание и выразительные средства в музыкальном произведении. 2.2.1.1 предлагать идеи для сочинения и импровизации музыкальных фраз. 2.1.2.2 играть на шумовых музыкальных инструментах, соблюдая ритм и темп. 2.3.1.1 уметь представлять и оценивать свою творческую работу 2.1.3.2 сравнивать тембры казахских народных и классических музыкальных инструментов. 2.2.2.1 сочинять и импровизировать музыкальные фразы,используя голоси ударные шумовые инструменты. Предполагаемые резрезультаты Все учащиеся могут: - выбрать по картинке инструменты ОРНИ и ОКНИ - играть на шумовых инструментах, соблюдая темп,спонтанно подключаться к аккомпанементу. Большинство учащихся может: - играть в оркестре с единичными ошибками - петь и одновременно играть на шумовых инструментах, соблюдая темп и ритм; - спеть сочиненную мелодию с единичными неточностями в интонировании. Некоторые учащиеся могут: - спеть чисто интонационно, сочиненную мелодию - безошибочно играть на шумовых инструментах свою партию. - обьективно оценивать свою работу.
Музыка
Ашық сабақ
2 сынып
«Музыкальные переменки. Оркестр»
Каримова Гульфия Кутдусовна
04 Қаңтар 2020
636
0
Тема: «Музыкальные переменки. Оркестр» Цели обучения, которые достигаются на данном уроке 2.1.1.1 определять и сравнивать настроение, содержание и выразительные средства в музыкальном произведении. 2.2.1.1 предлагать идеи для сочинения и импровизации музыкальных фраз. 2.1.2.2 играть на шумовых музыкальных инструментах, соблюдая ритм и темп. 2.3.1.1 уметь представлять и оценивать свою творческую работу 2.1.3.2 сравнивать тембры казахских народных и классических музыкальных инструментов. 2.2.2.1 сочинять и импровизировать музыкальные фразы,используя голоси ударные шумовые инструменты. Предполагаемые резрезультаты Все учащиеся могут: - выбрать по картинке инструменты ОРНИ и ОКНИ - играть на шумовых инструментах, соблюдая темп,спонтанно подключаться к аккомпанементу. Большинство учащихся может: - играть в оркестре с единичными ошибками - петь и одновременно играть на шумовых инструментах, соблюдая темп и ритм; - спеть сочиненную мелодию с единичными неточностями в интонировании. Некоторые учащиеся могут: - спеть чисто интонационно, сочиненную мелодию - безошибочно играть на шумовых инструментах свою партию. - обьективно оценивать свою работу.
Музыка
Ашық сабақ
2 сынып
«Музыкальные переменки. Оркестр»
Каримова Гульфия Кутдусовна
04 Қаңтар 2020
432
0
Тема: «Музыкальные переменки. Оркестр» Цели обучения, которые достигаются на данном уроке 2.1.1.1 определять и сравнивать настроение, содержание и выразительные средства в музыкальном произведении. 2.2.1.1 предлагать идеи для сочинения и импровизации музыкальных фраз. 2.1.2.2 играть на шумовых музыкальных инструментах, соблюдая ритм и темп. 2.3.1.1 уметь представлять и оценивать свою творческую работу 2.1.3.2 сравнивать тембры казахских народных и классических музыкальных инструментов. 2.2.2.1 сочинять и импровизировать музыкальные фразы,используя голоси ударные шумовые инструменты. Предполагаемые резрезультаты Все учащиеся могут: - выбрать по картинке инструменты ОРНИ и ОКНИ - играть на шумовых инструментах, соблюдая темп,спонтанно подключаться к аккомпанементу. Большинство учащихся может: - играть в оркестре с единичными ошибками - петь и одновременно играть на шумовых инструментах, соблюдая темп и ритм; - спеть сочиненную мелодию с единичными неточностями в интонировании. Некоторые учащиеся могут: - спеть чисто интонационно, сочиненную мелодию - безошибочно играть на шумовых инструментах свою партию. - обьективно оценивать свою работу.
Музыка
Ашық сабақ
2 сынып
«Музыкальные переменки. Оркестр»
Каримова Гульфия Кутдусовна
04 Қаңтар 2020
453
0
Тема: «Музыкальные переменки. Оркестр» Цели обучения, которые достигаются на данном уроке 2.1.1.1 определять и сравнивать настроение, содержание и выразительные средства в музыкальном произведении. 2.2.1.1 предлагать идеи для сочинения и импровизации музыкальных фраз. 2.1.2.2 играть на шумовых музыкальных инструментах, соблюдая ритм и темп. 2.3.1.1 уметь представлять и оценивать свою творческую работу 2.1.3.2 сравнивать тембры казахских народных и классических музыкальных инструментов. 2.2.2.1 сочинять и импровизировать музыкальные фразы,используя голоси ударные шумовые инструменты. Предполагаемые резрезультаты Все учащиеся могут: - выбрать по картинке инструменты ОРНИ и ОКНИ - играть на шумовых инструментах, соблюдая темп,спонтанно подключаться к аккомпанементу. Большинство учащихся может: - играть в оркестре с единичными ошибками - петь и одновременно играть на шумовых инструментах, соблюдая темп и ритм; - спеть сочиненную мелодию с единичными неточностями в интонировании. Некоторые учащиеся могут: - спеть чисто интонационно, сочиненную мелодию - безошибочно играть на шумовых инструментах свою партию. - обьективно оценивать свою работу.
Музыка
Ашық сабақ
2 сынып
Сөйлемдегі сөздердің байланысы
Нұрмағанбетова Динара Шыңғысқызы
17 Желтоқсан 2019
1312
5
Сабақтың тақырыбы Сөйлемдегі сөздердің байланысы Сабақтың мақсаты Сөйлемдегі сөздердің байланысын сұрақ қою арқылы анықталатынын ұғындыру.Оқушыларды өз бетінше жұмыс жасауға дағдыландыру. Күтілетін нәтижелер Сөйлемдегі сөздердің байланысын сұрақ қою арқылы анықтай алады. Сыни тұрғыда ойлай отырып,шығармашылық қабілеттерін дамытады. Сабақ түрі Қайталау сабақ. Оқытуда қолданатын әдіс-тәсілдер Түсіндіру, сұрақ- жауап, сыни ойлау стратегиялары, жеке, топтық жұмыс, тест тапсырмасы, постер қорғау. Керекті жабдықтар Плакат, суреттер,көрнекіліктер,интербелсенді тақта,стикер. Сабақ барысы Сабақ кезеңдері Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті Кіріспе Оқушылардың зейінін сабаққа аудару. Оқушылармен амандасу. Оқушылар алдымызда қандай мереке келе жатыр? Дұрыс айтасыздар. Олай болса сабағымызды бастамас бұрын «Мемлекеттік гимнді» орындайық. Жарайсыздар балалар! Жылулық шеңберіне тұрып, менің қолымдағы суреттерден кез келгенін таңдап аламыз. Ол суретерге сөйлем жазылған. Сол сөйлемдерге қарап топқа бөліне қоямыз. Сөз,буын,дыбыс,сөйлем осы сөздерден не түюге болады? Неге бұл сөздерді алып тұрмыз? Бұл сөздердің бір- біріне қандай байланысы бар? Дұрыс айтасыздар.Олай болса Iтоп. Хабарлы сөйлемтобы. IIтоп. Сұраулы сөйлем тобы. IIIтоп. Лепті сөйлемтобы. Топ ережесін құрайық. Оқушылар амандасады. Сәлем бердім күнге мен, Сәлем бердім аспанға, Сәлем бердім жерге мен, Сәлем бердім саған да Сәлем бердік қонақтар. Сәлеметсіздерме! Здраствуйте! Good morning! Тәуелсіздікке -25 жыл Топқа бөлінеді. Сөйлем сөздерден құралады.Сөздер буындардан құралады.Буындар дыбыстардан тұрады. Өздері айтады. Тыныштық сақтау. Бірін- бірі тыңдау. Бірлесіп жұмыстану.
Қазақ тілі
Ашық сабақ
2 сынып
Уақыт. Уақыттың өлшем бірліктері.
Нұрмағанбетова Динара Шыңғысқызы
17 Желтоқсан 2019
1357
18
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) 2.1.3.4 - ұзындық (см, дм, м)/ масса (кг, ц)/ уақыт (сағ, мин, тәулік, ай, жыл) өлшем бірліктерін олардың арақатысына сүйеніп түрлендіру Сабақтың мақсаттары Барлық оқушылар: Уақыт өлшем бірліктерін( сағат,минут, ай, жыл) олардың арақатынасын негізінде ауыстырады, күнтізбе бойынша датаны есептеу, берілген күндер саны және берілген даталар арасындағы күндер саны арқылы күнтәзбе құра біледі. Көпшілігі: Сағаттағы уақыт көрсеткішін оқиды және өздігінен секундқа дейін дәлдікпен сағатта уақытты белгілей алады. Кейбір оқушылар: Күнтізбелер мен сағаттардың сан алуан түрлерін біледі, әртүрлі сағат түрлері жұмысыныі қағидатын түсіндіреді. Тілдік мақсаттар Оқушылар орындай алады: Орындалатын амалдарды, ауызша есептеулерді түсіндіреді. Сабақта диалог/ жазу үшін пайдаланатын сөйлемдер. Талқылау. –Күнтізбе жасау үшін қандай білім керек? - Әр айда неше күн бар? - Аптада неше күн бар? - Ағымдағы ай аптаның қай күнінен басталады? Жазу. Апта күндері, ай күндері, екі таңбалы сандар, шамалар. . Құндылықдарды дарыту. Ұжымшылдыққа тәрбиелеу. Жауапкершілік, сыйластық, өзара түсіністік құндылықтарды қалыптастыру. Бағалау критерийі Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. Ресурстар Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар және әртүрлі заттар, топтық тапсырмалар, кері байланыс, стикер. Әдіс-тәсілдер Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия.
Математика
Ашық сабақ
2 сынып
Ауа райы деген не? Мен қайда тұрамын?
Айтлесова Лаура Кожабаевна
14 Желтоқсан 2019
604
4
Сабақ тақырыбы: Ауа райы деген не? Мен қайда тұрамын? Мектеп: Күні : Мұғалімнің есімі: СЫНЫП: 1 «в» сынып Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: Оқу мақсаты: • Барлық оқушылар:өзіне тән белгілері бойынша жыл мезгілдерін анықтауды және салыстыруды үйренy; • Оқушылардың басым бөлігі:.ауа температурасын термометрмен өлшеуді үйренy. • Кейбір оқушылар:ауа температурасын термометрмен өлшеуді үйренy. Тірек сөздер: ауа райы – погода – weather; жыл мезгілдері – времена года – seasons; қыс – зима – winter; көктем – весна – spring; күз – осень – autumn; жаз – лето – summer. Ресурстар: Мультимедиапроектор, термометр, жыл мезгілдерінің суреттері, П.И.Чайковскийдің «Қыс» шығармасының дыбыстық жазбасы, оқушылардың санына қарай жыл мезгілдерінің атаулары жазылған үлестірме парақшалар, шартты белгілері бар плакат, А4 көлеміндегі қағазға шығарылған Қазақстан картасы, желдеткіш, фен.
Бастауыш сынып
Ашық сабақ
1 сынып
Приглашаем к танцу
Каримова Гульфия Кутдусовна
23 Қазан 2019
733
2
Урок 7 Раздел 2. «Моя семья и друзья» (2-1-7)Тема урока: Приглашаем к танцу Дата: Школа: СШ № 53 16.10 Учитель:Каримова Г.К Класс: 2 «г_» Количество присутствующих: Отсутствующих: Цели обучения 2.1.1.2 передавать свои мысли и чувства о музыке с помощью визуальных элементов и музыкально- ритмических движений 2.1.2.1 исполнять разнохарактерные песни на одном дыхании, небольшими группами, соблюдая темп и ритмический рисунок 2.1.2.2 играть на шумовых музыкальных инструментах и казахских народных ударных инструментах, соблюдая темп и ритмический рисунок 2.3.1.1 уметь представлять и оценивать свою творческую работу 2.1.3.2 сравнивать тембры казахских народных и классических музыкальных инструментов
Музыка
Ашық сабақ
2 сынып
Мен және менің достарым
Сафина Лиза Куантаевна
23 Қазан 2019
678
2
Сабақ №6 БӨЛІМ: Менің отбасым және достарым САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ: Мен және менің достарым Күні:07.10.2019ж Мұғалімнің аты-жөні: Сафина Л.К Сынып: 2а Қатысқан оқушылар саны: Қатыспаған оқушылар саны: Сабақ негізделген оқу мақсаты 2.1.1.1 Музыканың көркемдеуші құралдарын және музыканың сипатын анықтау. Сабақ нәтижесі Барлық оқушылар: Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді. Оқушылардың басым бөлігі: Тақырыптың маңызы туралы дәлелдеп айтып бере алады. Кейбір оқушылар: Білімді сыныптастарына түсіндіріп оқулықтан тыс ресурстар қоса алады. Бағалау критерийі Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. Ресурстар Оқулық, суреттер, әртүрлі заттар, топтық тапсырмалар, кері байланыс. Әдіс-тәсілдер Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия. Пәнаралық байланыс Музыка, қазақ тілі, тарих
Музыка
Сабақ жоспары
Барлығы
Ғажайып көбелек
Назарова Айгул Жамихановна
07 Сәуір 2019
1376
1
Ұйымдастырылған оқу қызметінің технологиялық картасы Тобы: «Балбөбек» I кіші тобы Білім беру саласы: «Таным», «Шығармашылық» Бөлімі: Сенсорика Тақырыбы: «Ғажайып көбелек» Мақсаты: Балаларға көбелекті таныстыру. Көбелектердің түстерін ажыратып,сөздік қорларын молайту. Дидактикалық тапсырмалар арқылы балалардың танымдық және шығармашылық қабілеттерін дамыту.Табиғаттағы тіршілік иелерін қорғауға,көбелектерге зиян шектірмеуге тәрбиелеу.
Балабақша
Ашық сабақ
Басқа
Отбасы-өмір тірегі "Ата-анамен жұмыс"тренинг
Назарова Айгул Жамихановна
07 Сәуір 2019
603
1
Тақырыбы : Отбасым-өмір тірегі Мақсаты : Ата-ана мен бала арасындағы қарым-қатынасты нығайту. Балаға еркін сөйлеу ,өз ойын ашық айтуға үйрету. Күнделікті қарым-қатынаста түсінісіп, мейірімділікке , кішіпейілділікке , адамгершілік қасиеттерге тәрбиелеу Міндеті: 1. Бала өміріне үнемі қолдау жасап, тәрбиелей отырып , келешекте өз жемісін күту; 1. Қоғам тарапынан көмек, психологиялық кеңес, әртүрлі қолдаулар арқылы ата-ананың өміріндегі тұрақтылық пен болашаққа деген сенімділігін нығайту;
Балабақша
Барлығы
Басқа
Баланы балабақшаға бейімдеу
Назарова Айгул Жамихановна
07 Сәуір 2019
913
0
Кеңес тақырыбы: « Баланы балабақшаға бейімдеу» Балабақшамен отбасындағы тәрбиеде бірінші орында баланың жанжақты дамуы тұрады. Тәрбиеші баланы балабақшаға қабылдаған да әрдайым жылылық бере білуі керек. Баланың қандай көңіл күймен келгенін білу, оны алып қайтуға келген ата- анасына қуанышты сәттерін айтып отыруы қажет. Баланың әлеметтенуі қашан, қайда пайда бола бастайды? Әрине, бірінші отбасында және балабақшаға келгенде. Балабақшада таныс емес үлкен адамдармен, балалармен танысады, мінез құлық ереже лерімен нормаларын меңгереді. Жаңа жағдайға бала қалай үйренеді? Өкінішке орай балабақшаға бейімделу көбінесе қиын және ауыр өтеді. Бала тамақ ішпейді, ұйықтамайды, ойыншықтармен ойнамайды, балалар мен және үлкен адамдармен араласудан бас тартады да, қоршаған ортаға деген қызығушылығы төмендейді.
Балабақша
Ашық сабақ
Басқа
«Балабақша аруы-2018»
Сакенова Айнур Школьбаевна
04 Ақпан 2019
420
0
«Ертөстік» бөбекжай – бақшасы Тәрбиеші: Сакенова Айнур Школьбаевна «Балабақша аруы-2018» Мақсаты: Қыздарды мейірімділікке, аналардың өлшеусіз еңбегін бағалай білуге, сүйіспеншілікті арттыруға, үлкенге ізет, кішіге үлгі бола білуге үйрету. Қыздың бойында ізгілік, инабаттылық, бияздылық сияқты қазақ қызына тән жақсы қасиеттерді қалыптастыру.
Балабақша
Тәрбие сағаты
Барлығы
Ата Заңым ардағым
Сакенова Айнур Школьбаевна
04 Ақпан 2019
475
0
«Ертөстік» бөбекжай – бақшасы Тәрбиеші: Сакенова Айнур Школьбаевна Тақырыбы: Ата Заңым ардағым Мақсаты: а) Адам құқықтарын сақтау, өз құқықтары мен міндеттерін жүзеге асыруға дайындық қабілеттілігін қалыптастыру. ә) Оқушыларға адам құқығы, бала құқығы, құқықты алаң, оқушының құқығы мен міндеті ұғымдарын меңгерту, проблемалық жағдаяттарды құқықтық тәсілмен шешуге үйрету. б) Оқушыларға өз құқықтары мен еркіндіктерін шектеп ұстау міндеттілігі туралы, құқықтық нормативтік актілерді орындай, құрметтей білуге үйрету, адамгершілікке, елжандылыққа, құқықтық сауаттылыққа тәрбиелеу.
Балабақша
Тәрбие сағаты
Барлығы
"Тәуелсіздік ел – тірегі».
Сакенова Айнур Школьбаевна
04 Ақпан 2019
323
0
0«Ертөстік» бөбекжай – бақшасы Тәрбиеші: Сакенова Айнур Школьбаевна Білім беру саласы: «Коммуникация» Пән: Сөйлеуді дамыту Өтпелі тақырып: «Менің Қазақстаным» Тақырыбы: Тәуелсіздік ел – тірегі». Мақсаты: 1.Тәрбиелеу: Тәуелсіз еліміздің болашағы – жас ұрпақтар бойына Отанға деген сүйіспеншіліктерін арттырып, туған жері мен елін, сүюге оны қорғай білуге тәрбиелеу. 2.Дамыту: Мақал-мәтел, тақпақтар арқылы ой-өрісін кеңейту, сөздік қорларын молайтып, тілдерінің дамуына ықпал ету. 3.Оқыту: Балаларға Отан жайында түсінік беру. Педагогикалық технологиялар: сұрақ - жауап, түсіндіру, үйрету, әңгімелеу, түсіндіру, ойын технологиясы Ресусртармен қамтамасыз ету: Суреттер Көрнекіліктер, қажетті құралдар: слайд – суреттер.
Балабақша
Тәрбие сағаты
Барлығы
§16. «Электромагниттік өріс» ұғымының дамуы.§17. Электромагниттік индукция заңы. Индукциялық ток. Айнымалы тоқ.
Сафина Арайлым Куантаевна
20 Қаңтар 2019
1072
4
11 класс Сабақтың тақырыбы: §16. «Электромагниттік өріс» ұғымының дамуы. §17. Электромагниттік индукция заңы. Индукциялық ток. Айнымалы ток туралы ұғым. ЭМИ құбылысын пайдалану. Сабақтың мақсаты : 1) «Электромагниттік өріс» ұғымы, электромагниттік индукция заңы, индукциялық ток,айнымалы ток туралы түсінік беру. 2) Оқушыларды ғылыми ой қорытындыларын жасай білуге дағдыландыру. 3) Жауапкершілікке, тиянақтылыққа, еңбекқорлыққа тәрбиелеу. Сабақ түрі: аралас Сабақ әдісі: баяндау, сұрақ-жауап Көрнкілігі : плакат Сабақ барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі. ІІ. Үй тапсырмасын бекіту. ІІІ тараудың ең маңызды мәліметтерге шолу. ( оқулық)
Физика
Барлығы
11 сынып
§11. Күш. §12.Ньютонның екінші заңы.
Сафина Арайлым Куантаевна
20 Қаңтар 2019
463
0
9-сынып. Сабақтың тақырыбы : §11. Күш. §12.Ньютонның екінші заңы. Сабақ мақсаты: • Денелердің өзарар әрекеттесуі туралы ұғымды қалыптастыруды жалғастыру, күш, күштердің түрлері, тең әрекетті күштер туралы түсінік алуға жағдай жасау. • Оқушыларды өз беттерімен ғылыми ой қорытындыларын жасай алуға жетелеу, ғылыми дүниетанымын қалыптастыру. • Жауапкершілікке, еңбекқорлыққа, тиянақтылыққа тәрбиелеу. Сабақ түрі: аралас Сабақ әдісі: баяндау, сұрақ-жауап. Сабақ барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі. ІІ. Оқушылардың үй тапсырмасын қалай меңгергендерін тексеру. Берілетін сұрақтар: • Қандай санақ жүйесі инерциалық деп аталады? • Жермен байланысқан санақ жүйесі инерциялық жүйеге жата ма? • Ньютонның бірінші заңын дәлелдейтін мысалдар келтіріңдер. • Қандай санақ жүйесі инерциялық емес санақ жүйесіне жатады?
Физика
Сабақ жоспары
9 сынып
§17. §18.Жасанды серіктердің қозғалысы. Дененің салмағы. Салмақсыздық.
Сафина Арайлым Куантаевна
20 Қаңтар 2019
616
9
9-сынып Сабақ тақырыбы: §17. §18.Жасанды серіктердің қозғалысы. Дененің салмағы. Салмақсыздық. Сабақ мақсаты: 1. Оқушыларға жасанды серіктердің қозғалысы, бірінші, екінші ғарыштық жылдамдық, дененің салмағы, салмақсыздық туралы түсінік беру. 2. Оқушыларды өз бетімен ғылыми ой қорытындыларын жасай білуге дағдыландыру. 3. Ғылыми дүниетанымын қалыптастыру, жауапкершілікке, еңбекқорлыққа тәрбиелеу. Сабақ түрі: аралас Сабақ әдісі: баяндау, сұрақ-жауап. Құрал-жабдықтар: компьютер, видеопроектор, слайдтар Сабақ барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі. ІІ. Оқушылардың үй тапсырмасын қалай орындап келгендерін тексеру. 1. Ауырлық күші деп қандай күшті айтамыз? 2. Ол қандай шамаларға тәуелді? 3. Денелердің еркін түсуі қандай қозғалыс түріне жатады? 4. Еркін түсу үдеуінің дене массасына тәуелді емес екенін қалай дәлелдеуге болады? 5. Полюсте және экваторда бір деген әрекет ететін ауырлық күшінің мәндері бірдей бола ма? 6. Есептердің шығарылуын тексеру.
Физика
Сабақ жоспары
9 сынып
§§3.4. Ішкі энергия. Дененің ішкі энергиясын өзгерту тәсілдері.
Сафина Арайлым Куантаевна
20 Қаңтар 2019
354
0
8-сынып Сабақ тақырыбы: §§3.4. Ішкі энергия. Дененің ішкі энергиясын өзгерту тәсілдері. Сабақ мақсаты: 1. Дененің ішкі энергиясы, оның температурамен байланысы, ішкі энергияны өзгертудің тәсілдері туралы түсінік алуға жағдай жасау. 2. Оқушылардың ойлау қабілетін жетілдіру, ғылыми дүниетанымын қалыптастыру. 3. Жауапкершілікке, еңбекқорлыққа, ізденімпаздыққа тәрбиелеу. Сабақ түрі:аралас Сабақ әдісі: баяндау, сұрақ-жауап. Сабақ барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі. ІІ. Үй тапсырмасы бойынша сұрақтар:
Физика
Ашық сабақ
8 сынып