Осы аптаның үздік көрнекіліктері
§§3.4. Ішкі энергия. Дененің ішкі энергиясын өзгерту тәсілдері.
Материал туралы қысқаша түсінік
8-сынып
Сабақ тақырыбы: §§3.4. Ішкі энергия. Дененің ішкі энергиясын өзгерту тәсілдері.
Сабақ мақсаты:
1. Дененің ішкі энергиясы, оның температурамен байланысы, ішкі энергияны өзгертудің тәсілдері туралы түсінік алуға жағдай жасау.
2. Оқушылардың ойлау қабілетін жетілдіру, ғылыми дүниетанымын қалыптастыру.
3. Жауапкершілікке, еңбекқорлыққа, ізденімпаздыққа тәрбиелеу.
Сабақ түрі:аралас
Сабақ әдісі: баяндау, сұрақ-жауап.
Сабақ барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі.
ІІ. Үй тапсырмасы бойынша сұрақтар:
Осы материалды тегін алғыңыз келеді ма?
Толығырақ
Толығырақ
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Осы материалды тегін алғыңыз келеді ма?
Толығырақ
Толығырақ
Жариялаған:
Сафина Арайлым Куантаевна
Мақала жариялап аттестацияға жарамды тегін СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Бұл сертификат «Ziatker.kz» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!

Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!

Осы аптаның үздік көрнекіліктері
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз
Барлығы 663 959 материал жиналған
Автордың материалдары
Сабақ тақырыбы:Александр Македонский әскеріне қарсы сақтардың күресі
Сабақтың мақсаты:Александр Македонский империясының скифтердің территориясына жасаған жорығының сәтсіз болуының себептерін анықтау.Сақтардың жауынгерлік ерліктері, Кирмен, Дариймен соғысы, Шырақтың өз елін қорғаудағы ерліктері туралы баяндай отырып, оқушыларды отансүйгіштікке тәрбиелеу.
Қазақстан тарихы
Ашық сабақ
5 сынып
Тема: «Музыкальные переменки. Оркестр»
Цели обучения, которые достигаются на данном уроке
2.1.1.1 определять и сравнивать настроение, содержание и выразительные средства в музыкальном произведении.
2.2.1.1 предлагать идеи для сочинения и импровизации музыкальных фраз.
2.1.2.2 играть на шумовых музыкальных инструментах, соблюдая ритм и темп.
2.3.1.1 уметь представлять и оценивать свою творческую работу
2.1.3.2 сравнивать тембры казахских народных и классических музыкальных инструментов.
2.2.2.1 сочинять и импровизировать музыкальные фразы,используя голоси ударные шумовые инструменты.
Предполагаемые резрезультаты Все учащиеся могут:
- выбрать по картинке инструменты ОРНИ и ОКНИ
- играть на шумовых инструментах, соблюдая темп,спонтанно подключаться к аккомпанементу.
Большинство учащихся может:
- играть в оркестре с единичными ошибками
- петь и одновременно играть на шумовых инструментах, соблюдая темп и ритм;
- спеть сочиненную мелодию с единичными неточностями в интонировании.
Некоторые учащиеся могут:
- спеть чисто интонационно, сочиненную мелодию
- безошибочно играть на шумовых инструментах свою партию.
- обьективно оценивать свою работу.
Музыка
Ашық сабақ
2 сынып
Тема: «Музыкальные переменки. Оркестр»
Цели обучения, которые достигаются на данном уроке
2.1.1.1 определять и сравнивать настроение, содержание и выразительные средства в музыкальном произведении.
2.2.1.1 предлагать идеи для сочинения и импровизации музыкальных фраз.
2.1.2.2 играть на шумовых музыкальных инструментах, соблюдая ритм и темп.
2.3.1.1 уметь представлять и оценивать свою творческую работу
2.1.3.2 сравнивать тембры казахских народных и классических музыкальных инструментов.
2.2.2.1 сочинять и импровизировать музыкальные фразы,используя голоси ударные шумовые инструменты.
Предполагаемые резрезультаты Все учащиеся могут:
- выбрать по картинке инструменты ОРНИ и ОКНИ
- играть на шумовых инструментах, соблюдая темп,спонтанно подключаться к аккомпанементу.
Большинство учащихся может:
- играть в оркестре с единичными ошибками
- петь и одновременно играть на шумовых инструментах, соблюдая темп и ритм;
- спеть сочиненную мелодию с единичными неточностями в интонировании.
Некоторые учащиеся могут:
- спеть чисто интонационно, сочиненную мелодию
- безошибочно играть на шумовых инструментах свою партию.
- обьективно оценивать свою работу.
Музыка
Ашық сабақ
2 сынып
Осы аптаның үздік
көрнекіліктері
көрнекіліктері